Fujifilm instax

Merhaba

Fujifilm instax fotograf makinesi almak istiyorum. D&r'da 299 TL ama icinde hic film yok. Film de en uygunu 65 TL. Internetten getirtenler olmus fakat 10 gun sonra gidecegim bu nedenle vakit yok aliexpressi bir ay beklemek icin :/

Turkiyede bulunan internet sitelerinde veya herhangi bir magazada makineyi veya filmi daha uyguna bulabilecegim bir yer biliyor musunuz?

Ve makineye sahip olan varsa dusuncesini benimle paylasabilir mi, memnun mu?

Tesekkurler :)

şundan alın direk amazondan 5 günde elinizde hemde ucuz.

  • kurnaz  (12.02.17 21:18:06)
bu arada makineyi bir arkadaşım kullanıyordu ama zaten öyle her şeye kullanılabilecek bir makine değil. sırf eğlencesine. ben bir kaç fotoyu görünce beğenmiştim de değmez yani. instagram fotomu fotoğrafçıdan çıktı alırım. hatta 15 euroya 100 küsür fotoğraf çıktısı alırım.

  • kurnaz  (12.02.17 21:19:51)
Epttavm'de ve n11'de makina 225 liraya film de 30 lira civarına satılıyor. Yılbaşına almıştım 1 2 günde ulaşmıştı.

  • hohoho  (12.02.17 21:26:37)
ilk link şuydu
www.amazon.de

belki şu daha güzel ve çok daha kullanışlı olabilir. zaten 300-400 lira verecekseniz şunu alın.

www.amazon.de

istediğiniz telefon ya da kamera ile anında yanınızda çıktı alabilirsiniz. pilli ya da galiba powerbank ile de çalışıyor.
  • kurnaz  (12.02.17 21:30:12)
N11 en ucuzu

  • bir ileti paylastim  (12.02.17 21:36:04)