torik lens hakkında?

Astigmat çıktı gözümde aylık almayı düşünüyorum.
Lensmarketten mi alayım yoksa gözlükçüden mi alayım ne diyorsunuz?
Hangi marka astigmat için bir de tecrübesi olanlar paylaşabilir mi?

toriklide de en iyisi oasys. gozlukcuden almak her zaman daha guvenli geliyor hic internetten almadim. air optik torikli denemisti doktor bende. asiri batti.

  • tiredpanda  (12.02.17 20:52:20)
Ne kadar astigmat var? Benim 0,50 ve 0,25'lik astigmatım için torik almana gerek yok diyor doktorlar.

  • devilred  (12.02.17 20:52:37)
KL:
SAĞ:2.75X5
SOL:2.75X175
BC:8-8
  • ramazanali  (12.02.17 20:54:32)
oasys +1. 10 küsür yıllık lens kullanıcısıyım, acuvue'yi lens kullanacak herkese hayvansı övüyorum. çok rahat.

bu arada lens solüsyonu olarak da bausch lomb öneririm. onlarca solüsyon denedim, en son bunda karar kıldım. süper.
  • rakunzelll  (12.02.17 21:45:40)
ben daha önce oasys kullanıyordum, ancak biofinitynin son çıkan torik lenslerinin oksijen geçirgenliği daha yüksekmiş. bu nedenle üç aydır onu kullanmaktayım, memnunum da.
lens marketten almak çok daha hesaplı oluyor her türlü. gözlükçü komisyonu görece daha yüksek.

  • basically human  (12.02.17 22:26:31)
Akslar küsüratlı.5 olan 10 olabilir.175 de 180. Lensde ara değer yok. Dr la netlestirip ona göre lens almanızda fayda var. -2.75 de oasys toric ve soflens toric var. Soflens toric eski nesil bir lens. Hidrojel materyale sahip. Oasys öneririm.

  • nick konusunda kararsizim  (12.02.17 23:08:11 ~ 23:10:33)
Ben de biofinity toric kullanıyorum, çok memnunum sadece biraz pahalı ve genelde stoklarda olmuyor, 4-6 hafta bekletiyorlar.

  • roket adam  (13.02.17 01:07:10)
İlk aldığım lensleri hastanede x2 fiyattan geçirmişlerdi. Devamını hep internetten aldım. Gözlükçüye gitmekten hem daha kolay hem daha ucuz.

  • zombi  (13.02.17 10:00:54)