[]

Şu günlük tur iyi değil mi? 80 liraya? Sapanca - Maşukiye - Kartepe

Merhabalar

www.birliktealalim.com

Pek arkadaşım yok. Ve ben buralara hiç gitmedim. Fiyatı da 79 lira. Hem yol, hem de kahvaltı + öğle yemeği var. Hadi yemekler çok kötü de olsa, buraları gezmek istesem, sadece yol parası bile 80 lira tutmaz mı?

Bana çok ekonomik geldi bu. Ne dersiniz? Daha önce bu tür günlük fırsatı kullanan oldu mu?

 
Çok ucuz fiyat. Yemek yerine kum vermiyorlarsa elbet.


  • iddaaci  (12.02.17 13:59:22) 
(git: www.birliktealalim.com

abi bu ne sddfhjlk
  • misir curcunasi  (12.02.17 14:31:39) 
1,5 saatlik yol 80 tl tutmaz bizim burada 2 saatlik yol gidiş geliş 40 tl... kişi başı nereden baksan en az 20 tl karları vardır.


  • gotic  (12.02.17 15:03:39 ~ 15:03:52) 
54 lira yemek dahil normal


  • partizan  (12.02.17 15:06:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.