Tatil rotasi uzmanlari - Kiz arkadasla bulusmalik rota ariyorum

Ben Melbourne'da yasiyorum, kiz arkadasim Istanbul'da yasiyor. Vize istemeyen, en ekonomik ucak biletini alabilecegimiz sekilde Nisan-Mayis ayi icin kafa dinlemelik bir yer ariyoruz.

Aklimizda simdilik Tayland veya Bali var ama ikisi de Istanbul icin oldukca uzak, calistigi sirketten kisa sureli izin alacagi icin - 1 hafta maksimum - Istanbul'a yakin olmasi onceligimiz.

Tavsiye ve onerilerinize cok ihtiyacimiz var, isin icinden cikamadik :/

Bence batı Balkanlar aradığınız yer. Size uzak ama kız arkadaşınız için hem İstanbul'a yakın, hem ucuz uçak bileti hem vizesiz.

upload.wikimedia.org
  • senolll  (11.02.17 20:40:40)
Sri Lanka tam anlamıyla orta nokta olabilir. Ülkenin bayağı ucuz olduğunu da duymuştum araştırmanızda fayda var.

  • hohoho  (11.02.17 20:50:52)
Sri lanka demeye geldim. Istanbuldan rahat gidecektir ve donuste bir gun kazaniyor pazar donebilir yani. Ayrica bilet fiyatlari da uzakliga/yere gore makul(du)

  • kassiopeia  (11.02.17 21:00:15)