Mizah dergisi okuyor musunuz?

Okuyorsaniz hangisi. Uykusuz ya da penguen eski populeritesi kalmadı sanki. Naber desek cok sarmadi gibi

üçünü de alıyorum düzenli olarak.

  • tepedeki psychedelic adam  (11.02.17 01:33:44)
Eskiden hep penguen alırdım 5 sene öncesine kadar falan.
Ama internette bu kadar çok karikatür okuyabilirken artık almıyorum.

  • megalomaniac  (11.02.17 02:47:37)
ben de okumuyorum, zamanında her ikisini de alırdım. naber ise sardı beni, umudun askerleriyiz.

belki de mizah dergilerini kenara kaldırma vaktin gelmiştir, çizgi romanlara yönelebilirsin.
  • Apocalypse  (11.02.17 03:04:31)
Eskiden lmanyak alırdım. Robinson ve cuma bitti, ben de bıraktım. Siyasi mizahı zaten sevmem...

  • loae haled  (11.02.17 07:09:06)
En son lisedeyken Uykusuz ve Penguen alıp okurdum her hafta. 6-7 yıldır hiçbirini almadım.

  • ms brownstone  (11.02.17 09:16:56)
Üçünün de tüm sayılarını aldım ve saklıyorum.

  • kumandanim  (11.02.17 10:07:09)
5-6 yıl önce arada sırada alıyordum elimi sürmüyorum daha

  • lonelyman  (11.02.17 11:08:00 ~ 11:08:19)
Ben migrosta alisveris yaparken takardim sepetin onune okurdum eskiden. Sonra yerine koyardim. Tabi bu dedigim smartphoneler cikmadan onceydi. Bayadir almiyorum eksikligini de hissetmiyorum

  • condom kurşunu  (11.02.17 12:17:03)
liseden mezun olduğumdan beri bana hitap etmiyor. geçen şirkette gördüm, 10 dakika okudum midem bulandı attım çöpe.

  • sleth  (11.02.17 12:30:48)
lemanyak lombak zamanlarında sürekli alır okurdum. sonra haftalık dergiler çıkmaya başladı. bi süre onları da aldım. ama sonradan bölündüler filan bir sürü dergi çıkmaya başladı. işte o zaman bıraktım okumayı.

  • spirit crusher  (11.02.17 12:57:24)
96-97 tarihli l-manyak ve leman'lar hala evin bir köşesinde durur. 10 sene kadar aralıklarla oradan yürüdüm. penguen tayfasına hiç bulaşmadım, leman'dan direkt uykusuz'a geçtim ama son 3-4 senedir onu da almıyorum. satın aldığım naber kaldı bir tek.

  • zgrydn  (11.02.17 13:51:28)