[]

Dise 6 implant tek seferde yapılır mı?

Merhabalar,

Babam guvendigi bir klinikte dislerini yaptircak, 6 implant yapılcak ama benim sıkıntım 6sını birden tek seferde yapıcaklarmis, igne yazicaklarmis agri kesici olarak, buz torbasi aldirmislar, aklim almiyor 6 implant birden olur mu ya ölür adam tek tek yapılmıyormu bunlar nefes almaz valla. Cok panikledim simdiden.


 
ben 14 tane yaptığımı biliyorum aynı hastada. sorun yok. panik olmayın. soracağınız bir şey olursa beklerim.


  • carabelli  (10.02.17 23:42:44) 
6yi bilmiyorum da annem aynı anda 3 tane yaptırmıştı bir sorun yaşamadi.


  • pastörizesüt  (11.02.17 00:00:28) 
yok yok sorun olmaz rahat olun. alt üst çene aynı anda uyuşturulmaz genelde, şimdi ben uyuşturuyorum diyen olur belki de tercih edilmez hastanın konforu açısından.

bir kerede tek çeneye de 6 çok rahat yapılır zaten rahat olun.
  • bir ileti paylastim  (11.02.17 00:01:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.