barkod ile uçağa binme

akıllı telefon cahili olarak soruyorum. biraz önce pegasus'tan online check-in yaptım. yarın uçuşum var. barkodu telefonuma gönder dedim barkodlu bi mesaj geldi. onun ekran görüntüsünü aldım. yani ekran görüntüsünde sadece barkod yok ismim yukarda adres çubuğu vs. de var bu şekilde bi ekran görüntüsü yeterli mi? oraya gidip ayrıca aletlerden biletin vs. çıktısını almama gerek yok mu? uçağa binmeden önce kontrol yapan kabin görevlilerine bu ekran görüntüsü yeterli olacak mı?

yok. ben telefon kullandim dedigin gibi ss aldim. iosta cuzdan/wallet uygulamasi var ona da yukleyebilirsin varsa.

  • tiredpanda  (10.02.17 23:37:06)
tiredpanda +1

bir de ekran parlaklığı yüksek olsun.
  • ontheroad  (11.02.17 00:12:41 ~ 00:12:49)
kalabalık olsun diye yazıyorum. evet o barkod yetiyor.

  • bir ileti paylastim  (11.02.17 00:14:27)
sabiha gokçenden uçağa barkodu okutup giriyosun ancak barkodda ad soyad olmadıgı için bir önceki güvenlik bizden isim ve soyisimlerimizi oldugu mailide istemişti

  • topraam  (11.02.17 01:47:28)