14 şubatta ne yapacaksınız?

Ben era'nın amenosu eşliğinde kendimi kırbaçlayacağım mesela.

ya sis?

www.youtube.com

Her salı gecesi gibi latin dansı yapmaya gideceğim. Belki dans ettiğim kızlardan bazılarına "Senin gibi bir kızın 14 şubatta burda ne işi var ehehe" diye yavşakça yürürüm.

  • long live rock n roll  (10.02.17 19:56:49)
lyon' da şarap tadıcam, polonyo' daki sevgilime de selfie atarım.

polonya*
  • VickVickyVale  (10.02.17 20:03:10 ~ 20:04:56)
karımla sevirişim heralde.

hehehe bekar ezikler sizi!
  • harzem  (10.02.17 20:03:59)
hiçbir şey.

  • devilred  (10.02.17 20:16:02)
buradan evi olan çok güzel bir kadın beni evine çağıracak ve tüm geceyi sevişerek geçireceğim.

öyle umuyorum yani.
  • mewthree  (10.02.17 20:32:12)
çay içerim.

  • Apocalypse  (10.02.17 20:39:37)
Hangi güne denk geldiğini bile bilmiyorum. Konuya o derece uzağım.

  • yirmisantim  (10.02.17 21:06:20)
@sadakatsiz bu aralar duyurudaki favori cevabımı vermiş :/

  • elorelia  (10.02.17 21:10:29)
Yalnız geçiricem bu sene, tangoya giderim veya spora giderim. Sıradan bir gün işte.

  • peggy  (10.02.17 21:47:51)
beğendiğim kıza "üstündekileri çıkar ne dediğin anlaşılmıyor" diyeceğim sonuçları göreceğiz

  • monicapp  (10.02.17 21:50:55)
1 büyük daha açacağım, acıdan gebersem de gerçekleşmeyecek hayallerin şerefine :(

  • prince legolas  (10.02.17 21:55:16)
Calisicam. Arkadaşımın sevgilisi var onu idare etmem gerekiyor.

  • tociess  (10.02.17 21:59:53)
derya'dan ses çıkmadı. kitap okurum heralde.

  • perloneth  (10.02.17 22:09:51)
işe gitcem.

  • dedim ben sana  (10.02.17 22:29:52)
sevgilim ile hiç bir şey yapcaz.

  • gozu acik sevisen yahudi  (10.02.17 22:43:54)
düşündüm de 7 yıl sonra ilk defa yalnız geçireceğim, şu an senin yüzünden ağlıyorum asdlklşk. hiç aklıma gelmemişti valla. işsizim zaten, o gün evden çıkmam asla. evde de kendime tatlı matlı yapar takılırım mutfakta, yalnız yalnız edeplice yerim sonra sldkcdsk.

www.youtube.com
  • sen de git sen de unut  (10.02.17 23:11:27)
Aşırı sıradan bir gün olacak. Gerçi aşırı sıradan olmayabilir de. Olağan dışı olarak gecenin bu yarısı na kadar uyumayıp tonlarca kozmetik bakım videosu izleyip organik araştırıp sevgililer günü indiriminden yararlanmayı planlıyorum. şiş ve mor gözler yahut uykusuzluk benden sorulabilir.

Yarın takip ettiğim diyet programına göre yağ emilim günü olduğu için bu etkiden faydalanmak icin somon yemeyi planlıyorum. Muhtemelen görüştüğüm erkek arkadaşımla olacak. Geçen hafta yine balık yerken demiştim önümüzdeki hafta şu gün gelelim mi diye. Seviyor böyle şeyleri sevmemi dikkat etmemi, bu da beni mutlu ediyor.

Gayet sıradan bir gün olacak yani. Şarap ve romantizm bile görünmüyor ufukta. Bazen sadece mutlu olmak yetiyor. Bu arada ilk defa bir sevgili ile gireceğim 14 şubat olacak. Önceleri hep ayrılığa kızgınlığa fln denk geliyordu gariptir.
  • mobydick  (14.02.17 04:30:10)