Soru sorup duyuruyu silenler için ne düşünüyorsunuz?

Az önce de böyle bir olay oldu. Bıktırıyor insanlar cevap veresim gelmiyor bir daha ki sefere.
Siz ne düşünüyorsunuz?

hoş bir hareket değil ama anlayadabiliyorum bir yandan. tanıyan bilen insanların okumasını istememiştir.

  • hayaatt  (10.02.17 18:37:13)
ben bazen çok saçma olduğunu hissedince yapıyorum bunu genelde cevap gelmeden. Ancak normal bir soruyu silen varsa silmemeliler bence her ne kadar site içinde belki aramayı kullanmıyoruz ama google dan çok geliniyor başkalarının işine yarayabilir.

  • senolll  (10.02.17 18:37:18)
www.eksiduyuru.com

Icerik olarak dolu bir soruysa sinir bozucu olabiliyor. Ben silme potansiyelimin oldugu sorulara, "bu duyuru kendini imha edebilir" tarzi uyarilar koyuyorum. Kaydetmek isteyen olursa kaydetsin, silinecek duyuruya cevap yazmakla vakit kaybetmek istemeyen icin secenek olsun diye. Diger kullanicilara da bunu yapmalarini salik veririm.
  • yuzır  (10.02.17 18:37:33)
makul bir süre (iki gün en az) kalmasını bekliyorum sorulan soruların. hemen silinince cevap veresim gitmese de gönder butonuna bastığımda beyaz ekranla karşılaşmaktan hoşlanmıyorum.

  • devilred  (10.02.17 18:37:51)
bana ne yav, istiyorsa çerçeveletsin.

  • nice tnetennba  (10.02.17 18:39:11)
@nice tnetennba, o kadar uğraşıp cevap veriyorsun uzun uzun bir anda siliniyor rahatsız olmuyor musun?

  • England  (10.02.17 18:43:32)
bdkie* butonu olması lazım.

*=(bu duyuru kendini imha edecek)
  • jamiro  (10.02.17 18:45:36 ~ 12.02.17 15:12:45)
@England reelde rahatsız olduğum o kadar mesele var ki bi de bunları dert etsem kafayı yerim herhalde :D

  • nice tnetennba  (10.02.17 18:45:53)
yahu dönüp okuyor musunuz cevaplarınızı? uzun yazsanız ne, kısa yazsanız ne? "benden sonra ne cevap gelmiş"e bakarım en en fazla, o da bildirimlerden gittikten sonra aklıma bile gelmez cevap verdiğim sorular. biraz narsistlik, her yazdığını eser olarak görme mi var acaba sizde :/

  • devilred  (10.02.17 18:46:47)
hiç.

  • Apocalypse  (10.02.17 18:51:47)
Yazdiktan sonra silindigi icin gonderemedigim oldu. Kötü tabi ama sorun degil yine de. Napalim silme mi diyelim. Diger türlü cevapladigim ve cevabimin okundugu herhangi bir duyuru silinsin bana ne. Napıcam açıp açıp ne yazmışım be diye cevabimi okuyacak halim yok.

  • aquarium  (10.02.17 19:06:56)
Mimledigim kullanicilar var onlara cevap yazmıyorum

  • all girls dream  (10.02.17 19:11:47)
Troll listeme ekliyorum. Bir daha ne duyurusunu ne de yazdığını görüyorum.

  • gozu acik sevisen yahudi  (10.02.17 19:22:29)