[]

askerlik durumu yine yeniden

arkadaşlar ben lisans mezunu olduktan sonra iki yıl geçti. yüksek lisansa kayıt oldum ahmet yesevi 'ye. bir dönem ücreti ödedim ve tecilim oldu. şimdi ikinci dönem ücreti ödenme dönemi başladı. ücret çok yüksek ve okuyamıyorum açıkçası resmen sadece kaçmak için ödüyorum. ama artık ödemek istemiyorum. ödeme olmadığı takdirde teciliniz iptal edilecek diyorlar.

peki sonra ne olacak? tecilim iptal edilirse ve ben askere gitmeyeye devam edersem beni nasıl bir süreç bekleyecek?

ne kadar daha kaçabilirim? bedelli çıkmayacak heralde ben de gitmek istemiyorum :(

 
Bakaya kalacaksın, ödemen gereken para cezası her ay katlanarak artacak


  • razvan rat  (10.02.17 17:23:59) 
git kurtul ya. şu çektiğin sıkıntıyı askerde çekmeyeceksin emin ol.


  • efreet sultan  (10.02.17 20:52:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.