sevdiğiniz dizi her hafta Sinemada oynasa gider miydiniz?

1- Hayır,kendime ayırdığım özel bir vakit ( yemek de yiyorum vs)
2-Hayır, çift-lik, sevgililik durumumu ayakta tutuyor 2 kişiye özel bir an, paylaşmak istemem
3-Evet, Büyük ekranda izlemek ve rutin hoşuma gider
4 Siz ne düşünüyorsunuz?

Hayır, evde yayılıp izlemek varken her hafta sinemaya gitmeye aşırı üşenirim.

  • ms brownstone  (10.02.17 13:55:34)
Gitmem sanırım o kadar vaktim yok. Genelde yatmadan önce ya da yemek yerken izliyorum ben o yüzden maalesef bro.

  • gozu acik sevisen yahudi  (10.02.17 13:56:07)
Gitmem. Evde projeksiyonum, ses sistemim var. İstediğim zaman pause ederek, canım istediğimde içkimi yudumlayarak rahat rahat izleyebiliyorum.

  • crown  (10.02.17 13:59:25)
tv'de oynamayacaksa ve büyük ekran olmasının bir artısı (got, vikings vs görselliği sağlam ise) giderdim. komedi, dram falansa indirip izlerim.

  • lancelot du lac  (10.02.17 14:00:47)
Böyle soru sorup kendi cevaplamayanlara sinir oluyorum, aynısını yapmışım.
Ben sinemaya gittiğimde bile çantasında meyvelerle giden insanım.
Rahatıma manyaklık derecesinde düşkünüm.
Her hafta çok zor ve saçma gelir.

Fişekleyecek arkadaşlarım yakınımda otursa ve sinema da yakında olsa süper olurdu gerçi.
  • sadegazoz  (10.02.17 14:02:10 ~ 14:03:25)
hayır
1 seansı 15 tl olsa ayda 60 tl bir dizi için veremem.

  • matilda  (10.02.17 14:14:35)
Her hafta film izlemek icin sinemaya gidebilirim ama dizi için gitmem.

  • aquarium  (10.02.17 14:15:46)
Middle earth ile ilgili kaliteli bir şey olsa giderdim. Onun dışında gitmezdim.

  • prince legolas  (10.02.17 14:35:23)
Sadece Game of Thrones için giderdim. Hem çok seviyorum, hem de sahnelerin etkileyiciliği büyük ölçüde artardı dev ekranda.

Tabii normal film fiyatının 3'te 1'ine falan olması lazım.
  • long live rock n roll  (10.02.17 16:16:36 ~ 16:17:09)
Yakınımda olan ve parasal olarak beni sarsmayacak bir salonda ise giderim.
Diğer türlü gitmem.

  • mutekebbir  (10.02.17 18:08:54)