[]

astrologların baktığı yıldız falı

Doğum haritanı filan çıkarıyormuş.6 aylık her şey hakkında bilgi veriyormuş bu astrologlar.İsimleri aklımda değil de ünlü astrolog bunlar.Sizce doğruluk payı var mı ? Pek inanmam ama 15 temmuzu filan tahmin etmiş trumpın başkan olacağını söylemiş twitter de yazmış.
 
Türkçe kaynak veremiyorum ama cold reading makalesini öneriyorum wikipediada.


  • kargn  (10.02.17 00:29:35) 
Geleceği tahmin etmenin bir yolunu bulan kişi zaten finans olaylarını, borsayı tahmin ederek servet sahibi olurdu, başka bişey söylemeye gerek varmı?


  • mikro patlama  (10.02.17 02:36:19) 
ben inanıyorum, kesinlikle doğru.


  • Apocalypse  (10.02.17 02:38:15) 
Astrolojiye kahve falı algısıyla bakmamak gerek. Ülkemizde ne yazık ki bu hakim.

Oysa ki gök bilimi bizler için daha Osmanlı dönemlerine dayanıyor. Tüm bu yıldızlar, gezegenler, boşluklar, sistemler boşuna yaratılmış olmamalı.
  • dessy  (10.02.17 09:59:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.