Huzursuz çok kötü uyanmak

Çoğu sabah bu şekilde uyanıyorum. O kadar kötü bir ruh haliyle uyanıyorum ki ağlamamak için zor tutuyorum kendimi. Bunu üzerimden nasıl atabilirim sizce?

kendini kandırarak , ne kadar güzel bir gün , perdeleri aç dişarı filan bak kuşlar filan ne kadar guzel hersey ...

insan en kolay kendisi kandırıyor
  • bnmzz  (09.02.17 09:49:06)
sebebi ne?sana huzursuzluk veren durum neyse onun köküne inmek lazım.

  • elorelia  (09.02.17 09:50:51)
ben de uzun zaman öyle oldum.
birini hayatıma aldıktan sonra azaldı biraz..
bu tabii basit bir şey ama bir keresinde de ciddi hayal kurup o konuda somut adımlar atmaya, planlar yapmaya başlamıştım. o zaman da güzel uyanıyordum.
ama uzun yıllar küfrederek, sanki bir gece önce çok yanlış şeyler yapmışım da pişmanlık-huzursuzluk duyuyormuşum gibi uyanıyordum. umarım yine olmaz.
bence bir şeye yönelin, kendinizi enerjinizi ona yoğunlaştırın. insan olur, hayvan olur, hobi olur.(en güzeli hobi aslında, ben de bunu yapacağım)
  • blacksky  (09.02.17 10:10:54 ~ 10:18:30)
Tutma kendini ağlamamak için.
Ağlamak kötü bir şey değil. Belli ki içinde biriktirdiğin şeyler var.

  • bir nick var benden iceri  (09.02.17 10:45:46)
hem uykudan önce, hem sabah ; Meditasyon

  • nevrochaotica  (09.02.17 10:54:58)
Ağlayarak uyanan tanıyorum. Çok fena bir durum. Hayat koşulları zorluysa ve bu durum gidişata paralel ortaya çıktıysa yapılması gereken terapi, ilaç her ne gerekiyorsa.

  • kargn  (09.02.17 13:51:50)
uykudan önce ve sabah meditasyon demeye gelmiştim, ki denmiş.

nevrochaotica+1
  • blatta hiberna  (09.02.17 14:04:45)
ayrıca insanların tiklerini vermediğiniz için rahat uyuyamıyor olabilirsiniz, tikleri ihmal etmeyin :P

  • nevrochaotica  (09.02.17 15:28:08)
Nevrochaotica,İşte olduğumdan anca bakabildim, sakin :)

  • tuborg yesili  (09.02.17 16:03:46)