casual giyim altı ayakkabi

Önemli günlerde giyecek hiç düzgün bir şeyim yok benim ya. Geçen gün mülakata gittim. Siyah chino üstü kadife ceket ve gömlek giydim ama altına ayakkabı bulamadım. O tarzın altına nokta atışı bir ayakkabı söylemeniz lazım.

Derimod'dan yıllar önce tam o tanıma uyan bir ayakkabı almıştım, ama artık o modeli bulamıyorum. En sevdiğim ayakkabıydı, takımın altına da, casual olarak da kullanılabiliyordu, günlük yaşamda da çok rahattı, kafede çalışırken bile zorluk çıkarmıyordu. Nitekim yıllarca kullandım, eskidi ve aynısını bulamıyorum. Yine de Derimod ve Desa'da benzer modeller oluyor.

  • zwiegesprach  (08.02.17 23:31:05)
Timberland in klasik bir modeli var ya onu al.

Deri kalın tabanlı.
  • la rana  (08.02.17 23:35:14)
Bahsettiğim : cdn1.n11.com.tr

  • la rana  (08.02.17 23:36:16)
Clarks desert boot ya da onun bileksiz olanı. Benzer modelleri bir çok firma üretiyor. Birkaç sene önce camper'in Atom diye bir modeli vardı; artık üretmiyor ya da getirmiyor şerefsizler. Şimdi bulsam 5 çift alırım, ölene kadar giyerim yeminle.

Bir de takım elbiseden bu kadar korkmayın. Sık giyinince çabuk alışıyor insan
  • kaportaci mahmut  (09.02.17 00:56:01)