[]

İngilizce öğrenme yolları

öncelikle kendi ingilizce öğrenme yolumu paslıyorum. hiç ingilizce eğitimi almadım ve uzun süredir bu yollarla ingilizcemi geliştiriyorum.

1) İngilizce kursu videosu - videoluingilizce.com

yardımsever abimizin biri kendi kursunu videoya alıp herkese açık paylaşmış.

2) Rosetta Stone

sadece ingilizce değil, diğer dilleri öğrenmek için de mükemmel bir bilgisayar programı.

3) VoScreen - www.voscreen.com

bilgisayardan, telefondan rahatlıkla kullandığım dilimi ve kulağımı daha iyi kullanmama destek olan site.


sizin ingilizce öğrenirken başvurduğunuz yollar neler?

 
engvid.com şiddetle tavsiye ederim.
Lütfen duyuruyu silmeyin mobildeyim favlıyamıyorum şuan. :)

  • ezkaza  (08.02.17 23:02:33) 
@ezkaza, engvid.com gerçekten harikaymış, teşekkürler.


  • chess.is.my.life  (08.02.17 23:55:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.