[]

Havuz için kulak tıkacı

Bu ürün iyi midir?
urun.n11.com 
her eczanede olmasada özel kulak tıkaçları satan bir marka var, üstelik kulak boyutuna göre ve cinsine göre bi kaç çeşidi olan güzel tıkaçlar var. ismini çıkartamadım ama bu onların yanında çok ilkel kalıyor.

edit : Otifleks miş markası
  • eja  (08.02.17 12:38:10 ~ 12:39:02) 
kullanmadım ama böyle ipli şeylerden havuzda verim alabileceğinizi hiç sanmıyorum.
dolgulu mudur nedir şu oyun hamuru kıvamında olanları araştırsanız daha mantıklı.

  • filteria  (08.02.17 12:46:08) 
speedo'nun tıkacını almıştım ben güzeldi. ama çok az da olsa su girişi oluyordu kulak kanalının giriş taraflarında sanki, normal midir yoksa dandikliğinden midir bilemem çok hassassanız daha iyi bir şey bakabilirsiniz.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (08.02.17 12:59:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.