[]

Özyeğin Üniversitesi yakını yaşam yeri

Kız arkadaşım üniversitede çalışmaya başlayacak ve ev bulmamız gerekiyor. 1+1, 2+1 tarzında çok pahalı olmayan bir ev arıyoruz.
Bu çevrede öğrenciler, asistanlar falan nerede yaşıyorlar?
Bir tek Emlak Konut'u biliyorum. Ben internetten baktım, site olması iyiymiş ama biraz dağbaşı gibi geldi.


 
universite servisleri altunizade'den kalkiyor. dag basi olmasin derseniz en mantiklisi altunizade gibi..


  • kifayetsiz pluton  (06.02.17 19:43:02) 
Ben karşıdayım. Altunizade yalnız yaşamak isteyen kız arkadaşım için pahalı geldi.


  • geven kafa  (06.02.17 20:18:25) 
genelde alemdag merkez veya tasdelen taraflarinda yeni biten sitelerin 1+1 evlerini kiraliyorlar. henuz dun sile yolu uzerinde nisnada bitecek olan bir siteye denk geldim, 1+1 daire kirasi 1000 tl civarinda. tavsiyem tasdelen. okula yakin ve etrafta alisveris vs icin imkanlar daha genis.


  • hybridus  (12.02.17 12:36:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.