uçurulmam değil mi?

merhaba arkadaşlar,

şimdi ben bir twitter hesabı atım bahis ile ilgili. sözlükte de sürekli bahis ve spor hakkında entry girmeye başladım. böyle devam etmeyi düşünüyorum. bu entry'lere de bazen kendi twitter adresimi yazmayı düşünüyorum. yani gizli reklam gibi değil ama açık açık söylüyorum zaten bu benim adresim; takip edin diye.

bu sözlük kurallarına uygun değil mi? yani 3-5 entry girdikten sonra, sürekli kendi twitter adresinin reklamını yapıyorsun diyerek uçurmazlar değil mi?

bu işten para falan da kazanmıyorum. sadece kendi twitter adresimin linkini veriyorum.

ne dersiniz?

teşekkür ederim.

bahisçileri beklerim bu arada:
twitter.com

:)

  • elorelia  (06.02.17 18:03:15)
eloria,

bunu gördüğüm için sordum. bundan sonra artık link vermem ama garip geliyor bana. neyse, yapılacak bir şey yok.
  • son adam  (06.02.17 18:07:49)
bi kaç güne uçarsın

  • masa penisi  (06.02.17 20:23:41)
daha önce shiftdelete de uçurulmuştu bu yüzden. ama onlar sanırım direkt link veriyordu ve daha sonra entry'de gereken bilgili entry'de verip linki kaynak göstermek gibi kullandığınızda sıkıntı çıkmayacağını belirtmişlerdi.

  • tosiba  (06.02.17 20:59:42)