[]

bilgisayarı sıfırladıktan sonra silinen uygulamaları geri yükleme

critical_process_died yani mavi ekran hatası verdi laptop. her şeyi denedim olmadı, bilgisayarı sıfırladım. haliyle bilgisayarımın özellikleri falan her şey silindi.

bir-ikisini indirebildim, sanırım. ama diğerlerini bulamadım. bunları nasıl yüklerim? kutusunda cd yok. bilgisayarı aldığım yere mi götürmeliyim?


 
Driver Pack Solution


  • gozu acik sevisen yahudi  (06.02.17 03:26:58) 
normalde windows 10 varsa otomatik bulur driverları
ama
slimdrivers diye bir program var en kötü onu kur.
bulur her seyi.
  • kingcyrax  (06.02.17 12:31:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.