bir ilişki de

karşı tarafın geçmiş önemli mi sizce ?

Geçmişini yanında taşımıyor, üstesinden gelmeye çalışıyorsa ve bunu sahiden istiyorsa sorun değil bence. Ama her fırsatta savunma sisteminin bir parçası olarak kullanıyorsa sorun.

  • rahip janick  (05.02.17 03:11:15)
hayır

  • mutlusismankedi2015  (05.02.17 03:13:55)
+1 rahip, birde kendini karsi tarafin gecmisiyle kiyaslamak varki. vay anam vay.. karsi taraf gecmisi silip atmistir ama sen surekli hatirlatirsin.

  • duyurumvar  (05.02.17 03:14:36)
kısmen önemli.

örneğin geçmişte de'yi ayırmayı bilmiyorsa ve bunu devam ettiriyorsa sorun olur.
  • Apocalypse  (05.02.17 03:30:51)
hayır

  • lesmiserables  (05.02.17 03:43:41)
önemli, hayır diyenlerin -sözüm meclisten dışarı- samimiyetine inanma.

  • jangbogo  (05.02.17 03:51:06)
önemlidir tabii. neden önemli olmasın?

burda önemsizdir diyen arkadaşlar eskiden orospuluk yapan bi kadınla evlensin de kanıtlasın hadi o zaman.
  • zirrealist  (05.02.17 03:53:24)
"de" birleşik yazılır burda.

  • neynep  (05.02.17 04:06:37)
Geçmişi derken seks hayatını kastediyorsanız cevabım bununla alakalı değil. Ama genel olarak geçmişi,yaşadıkları ve bu olaylar karşısında nasıl tepkiler verip şu anını nasıl şekillendirdiği gelecekte birlikte geçirip yaşayacağınız şeylere de tiyo verir. O yüzden önemli evet.

  • run a ris  (05.02.17 04:07:04)
run a ris +1

  • shotgunwoman  (05.02.17 13:07:17)
tabi önemli. geçmişte hapse girsin, grup seks yapsın, uyuşturucu kullansın, çıplak resimlerini internete koysun, adam yaralasın ve ben buna önemli değil diyeyim. olacak iş mi

  • dafuq  (05.02.17 13:30:37)
İliskilerinin türlerini önemserim acikcasi. Örnegin baskasinin sevgilisiyle birlikte olmustur, evli biriyle takılmıştır, sevgilisini aldatmistir ne bileyim herkesin birbiriyle eş degistirdigi tuhaf arkadas gruplarindan birinde bulunmustur falan. Yani benim bazi degerlerime cok aykiri iliskileri olmuşsa bilmek isterim tabi. Sadece iliski bakimindan cevapladim. Genel olarak gecmiste nasil bir insan oldugu onemli.

  • aquarium  (05.02.17 13:34:40)
önemlidir tabi ki. ama şu anki hali ile geçmişini birbirinden ayırarak değerlendirmekte fayda var.

  • elorelia  (06.02.17 16:12:38)