[]

Evdeki kediyi ikiye çıkarmak

Bizimki 10 aylık çiftleşme çağı gelmiş bir tekir. Her yere sıvı püskürtüyor ve sürekli bize kerkiniyor :)
Kapıdada çoook tatlı tüylü bir kedi var dişi. Bizimkinin yaşlarda. Acaba diyorum alsam mı eve? Dişiyi kısırlaştırsak çiftleşseler ama uremeseler.
Bakımı nasıl olur? Annem biriyle zor uğraşıyoruz diyor bence iki tane olursa daha kolay olur. Tavsiyelerinizi bekliyorum ahali :)


 
İki kedi daha iyi ama ikisini birden kısırlaştırın. Kısırlaşınca cinsel istekleri gidiyor, sizin oğlan kısırlaştırılmazsa kıza (üreme içgüdüsü de ortadan kalkarsa) baya tecavüz etmiş olacak. Veya kız izin vermezse kavga gürültü tıslama falan olur.
Sırf kısırlaştırmamak için alacaksanız almayın ama ikisini de kısırlaştırırsanız kardeş kardeş yaşar giderler çok da mutlu olurlar.

  • bir nick var benden iceri  (04.02.17 23:05:34) 
biz yaptık bu işlemi. iki kedinin bakımı daha zor kandırmış olmayayım, masraflar vs ikiye katlanıyor ama onların sevgi dolu halleri hoşumuza gidiyor. yalnız biz erkek olanı kısırlaştırdık çünkü çiftleşmesine rağmen geçmedi o sıvı olayı ve çok pis kokuyordu. bir defa bebişleri oldu. sonra erkeği kısırlaştırdık. dişinin kısırlaştırılması daha zor diye biliyorum.


  • who cares wins  (04.02.17 23:07:48) 
10 aylık erkek kedimiz var :) sizinle aynı durumdaydık. geçen hafta kısırlaşırdık rahatladık. 2.kediyi alacaksanız, her ikisini de kısırlaştırmanızı öneriyorum.


  • sylow  (04.02.17 23:46:50) 
Sadece erkeği mi kısırlaştırsak olmadı :) belki yavruları olduktan sonra yapılabilir aslında. Dedeliği de tatmış olurum :))


  • six packsiz  (05.02.17 01:14:40) 
birinden birini kısırlaştırırsanız çiftleşme ihtimalleri çok çok çok düşük. ikisini de kısırlaştırın diyorum. sonra yavrulara nasıl bakacaksınız ve büyüyünce nolacak onlar? yuva arayan bir sürü kedi varken nüfusu arttırmayın fikrimce.

iki kedinin bakımı birden çok da farklı değil. bence hiç çiftleştirmeden ikisini de kısırlaştırın ve iki kedili olun.
  • mutlusismankedi2015  (05.02.17 02:11:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.