[]

iphone pilini değiştirdiniz mi?

iphone içindeki bataryayı değiştirip de memnun kaldığınız oldu mu? orjinal bataryayı hariç tutarak (apple'dan değiştirme) pilini değiştirip de uzun süre kullandıktan sonra halen performanslı bulduğunuz bir batarya mevcut mudur?

yani kısaca şurdan şu bataryayı aldım 6 aydır kullanıyorum canavar gibi dediğiniz iphone pili var mı?


 
çin'den getirtmiştim. telefonun beslemesini bozdu. perte çıktı. telefon iphone 4'tü.
zaten çöpe atıcaktım. o ayrı.

  • vayezikhan  (04.02.17 22:20:07) 
gittigidiyor'dan aldım değiştirdim. 1 yılda fazladır kullanıyorum. şu anki performansı ilk aldığım zaman göre biraz düşük tabii ama memnunum. kendi telefonum dışında babamın ve arkadaşın telefonlarında da bataryaları ben değiştirdim. ikisi de memnun.


  • himmet dayi  (04.02.17 22:23:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.