Mcdonalds, burger king kimler yiyor?

Kime sorsam yemeyeli çok olmuş. Herkes tiksintiyle bahsediyor. Big mac'e o kadar para vercegıme butik burgercilerde yerim diyor bazısı da ,haklı da. Sinek avlaması filan lazım. Cevremdeki herkes Chpli, Akpye kim o veriyor sorusuna döndü iş ama öyle değil aslında.İnternette filan da denk geliyorum hep kötüleyenlere. Bakıyorum her avm'de full dolu. Kim bu insanlar?

15-20 yaş aralığındaki ergenler ve bunlara bağlı aileleri.

  • mr.goodcat  (04.02.17 18:50:48)
Beni de yaz.
Ergen değilim ayrıca

  • razvan rat  (04.02.17 18:54:30)
Arada bi çok olmamak kaydıyla bende yiyorum

  • all girls dream  (04.02.17 18:55:33)
ben severek yiyorum burger king'i ama mcdonalds'ı yıllardır yemiyodum sadece bu yaz avrupa gezimde ucuz ve her yerde var diye yedim. Burger king'den iğrenmiyorum aksine çoğu burgerine bayılıyorum. Ha butik burgercıları da severim oralardan da çok yerim ama burger king yemem yeaa demem. Gerçi öyle çok sık yediğim söylenemez şu aralar ama öncesinde ayda 2 3 kez hatta bazen daha sık yediğim oluyordu

  • nundu  (04.02.17 18:55:39)
Burger yemiyorum buralardan ama zaten et yemiyorum ben. Bunun dışında McDonald's milkshake konusunda iyiydi bence. Artık bıraktım tatlıyı ama geçen yaza kadar alıp içerdim arada. Bir de soğan halkası aldığım olurdu eskiden ama o da yılda bir kez falan en fazla.

  • ms brownstone  (04.02.17 18:56:08)
ayda en az 2 kere yiyorum

  • c1b2k3  (04.02.17 19:05:31)
1 yildan fazladir yemiyorum..ögrencilerin ucuz diye tercih ettiklerini dusunuyorum

  • astrid  (04.02.17 19:07:25)
ben de yemiyorum ama 8 ve 16 yaşlarındaki çocuklarım için giriyoruz mecburen.

  • ground  (04.02.17 19:42:25)
Mesela biri amcam.
Çok sever uzun süre yemeyince özler.

Benim gözlemlediğim genelde çocuğu olan tayfa gidiyor oraya sanırım hem fiyat düşük hem de çocukların ilgisini çektiği için oraya yöneliyorlar.
Bir de liseli grubuna giren insanlar yoğun o da bütçeyle ilgili sanıyorum.
  • mutekebbir  (04.02.17 19:52:37)
dönem dönem haftada 1 dönem dönem 2-3 ayda 1 yiyorum ama yediğim şey sadece hamburger oluyor. gidiyorum en düzgün burgeri neyse onu yiyorum yani.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (04.02.17 20:03:51)
ayda bir gibi bir oranda yerim. beğenmeyeni anlarım ama dışarıda yemek yemeye sıcak bakıp ne diye tiksinirler aklım almıyor.

quarter pounder'a bakıp 'kayış gibi' diyen insan ya hamburgeri bilmiyor ya da hiç dayak yememiş.

bir de fiyat anlamında bunlarla başa çıkabilen butik burgerci nerede var, çok merak ediyorum.
  • cikmaz sokaktan cikagelen cocuk  (04.02.17 20:41:06)
mc donalds never again... asla bir daha yemem.. yahu son siparişimde hamburgerleri kağıda sarmadan laps diye koymuslar kutuya :(

Burger ise efendi adam.
  • anonymice  (04.02.17 20:43:04)
Pislik olduğunu bilerek oburluk amaçlı gömüyorum. Sigaranın kanser ettiğini bilen ama devam eden adamlar gibiyim.
Mcdonaldsın kahvaltı muffinlerini seviyorum, sabah açken kahveyle birlikte sıcak sıcak off. Burger King her türlü gidiyor, soğan halkası da güzel.

  • Sulfoxaflor  (04.02.17 20:46:35)
Bizim yan komşu her gün yiyor, onun siparişi yanlışlıkla her gün önce bizim kapıya getiriyorlar oradan biliyorum. Hep de Mcdonalds söylüyor, Burger King hiç görmedim. Bir kere de künefe gelmişti gece 12'de, onu almayarak hata mı yaptık hala emin değilim asadasd.

  • neferkitty  (04.02.17 20:57:22)
@neferkitty

ayşe hanım siz misiniz? kusura bakmayın yanlıslık ıcın
  • anonymice  (04.02.17 21:07:19 ~ 21:07:33)
uzun zamandir yemiyorum. 4-5 sene olmustur

  • exlibris  (04.02.17 21:39:01)
daha bugün yedim.gayette memnunum.bursada iskendercilerin çoğuna at eti satıldığı ortaya çıkmıştı,dışarda hangi hijyenden bahsediyoruz.

  • essoist  (04.02.17 21:56:17)