Yüzüklerin Efendisi içinden yeni bir senaryo çıkar mı film için?

Ben filmlerine hastası olan birisi olarak kitapları okumaya fırsat bulamadım. En son lord serisi kdar olmasa da Hobbit üçlemesi geldi, öncesi hikayeyi anlatması hoşumaa gitti.

Okuyanlar takip edenler söyleyebilir mi? başka kitap, konu, senaryo var mı? yeni bir film serisi gelir mi ki?

Benim aklıma gelen konular;

-yüzüğü kimler ne zaman, nasıl yaptı? yüzük gücünü nereden alıyor. ilk filmde ayaküstü bir muhabbetle geçiştirildi, belki o zamandan bir film çıkar.

-sonra bu Sauron amcanın öncesi, derdi falan anlatan bir hikaye olabilir.

-hobbitler ve cüceler için film yapıldı. belki elf'ler ve insanların ağırlıkta olduğu bir film yapılabilir.

-bir de hobbit'lerdeki ayıya falan dönüşen abinin ırkı hakkında bir film çıkar sanki. o da baya kısa geçildi.

-yine hobbit 2 deki ejderha hakkında bir film yapılabilir sanki. birisi tarafından yaratılmış ve 4-5 ejderhaymış sanırım.

  • ron dennis  (04.02.17 16:09:03)
iyi bir senarist ile +10 sağlam film/seri çekilecek kadar hikaye var.

  • Apocalypse  (04.02.17 16:15:41)
Sorularının cevabı Silmarillion kitabında ve onun filmi sanırım yapılacak.Ayı abiyi bilmiyom.

  • işteöylebirşey  (04.02.17 16:42:19 ~ 16:44:28)
Lotr serisinin en gizemli karakteri Tom Bombadil, filmde bahsedilmediği gibi kitaplarda da çok yer verilmez kendisine ama mevcut hikayesinin üstüne ekleme yapılarak bu karakterin de filmi yapılabilir. Niye böyle müptezel olmuş olayı nedir bilmek lazım "Yüzük" bile işlemiyor buna çok acayip biri.

  • angelus  (04.02.17 16:48:57)
simarillion'un filmi çıkmayacak. tolkien'in oğlu izin vermiyor.

  • dedimmidemedimmi  (06.02.17 10:46:09)