Sevgilisi olan birine yürür müsünüz ?

Evet gördünüz beğendiniz sevgilisi olduğunu bilmiyordunuz. Sonradan öğrendiniz yine de yürür müsünüz ? Yürüdünüz mü ? Özellikle kızlara soruyorum. Cinsiyet belirtirseniz sevinirim.

Sevgilisi olduğunu bilmeden yürüdüysem, o da bana karlılık verdiyse, sonradan sevgilisi olduğunu öğrenmem bir şey değiştirmez.
Ha olur da sevgilisiyle ayrılır benle olursa ciddi bir şey düşünmem, takılırım en fazla. Sevgilisi varken bana yüz veren benleyken de başkasına yüz verir.
Kadınım.
  • bir nick var benden iceri  (03.02.17 22:06:04)
K,

Başıma geldi yürümedim. Başıma yine gelse yine yürümem.

Yürüyebilmem için heralde ortalığın aşkı memnu filan olması lazım.
  • helena  (03.02.17 22:07:29)
Yürümem, yürümedim, yürünen sevgili benim sevgilimse yürüyen kişinin yürüyebilen yerlerine zarar veririm.

erkekim.
  • ufukcel  (03.02.17 22:11:58)
Yürümem. Benim haberim yok iken kendisi yürümeme karşılık verdiyse o kişi karaktersizdir.

  • karacigerim vur kadehlere  (03.02.17 22:21:48)
Yürümem.

Sevgilisi olduğunu bilmediğim biri vardı. Karşılıklı yürüyorduk. Sonra öğrendim sevgilisi olduğunu, son konuşmamızda da beni zor durumda bırakma dedi ama ben gel desem gelecekti. Tabi böyle bir ilişkiye başlayacak karakterde bir adam değilim. Sonra kopardım tüm iletişimimi. 2 ay sonra ayrılmış, yine bir şekilde iletişim kurmaya çalıştı. Ben hala unutamamıştım onu ama ne olursa olsun, bana yakışmaz diyip önüme baktım.
  • Tyler89  (03.02.17 22:27:33)
Ben tersten cevap yazayım. Sevgilim olduğu zaman inanılmaz yürüyorlar, baştan çıkarmaya çalışıyorlar. Olmadığında yüzüme bakan yok. Cinsiyet erkek. 27 ve single. kızlara selam.

  • benim adim kerim hepinizi severim  (03.02.17 22:38:30)
erkek veya kadın fark etmez, bu tip sorular boşa düşmeye mahkumdur. yürümem diyenin yürüyeceği, yürürüm diyeninse taş kesileceği koşullar her zaman mümkündür. vicdan kalibrenizi buradaki cevaplar üzerinden tayin etmeniz yersiz, siz sadece ne istediğinize bakın.

  • yeraltindan potlar  (03.02.17 22:54:21)
yürümem

erkek
  • angina pektoris  (03.02.17 23:04:57)
kaleci var diye şut çekmeyecek miyiz Xd

(şaka)

yürümem..
  • shotgunwoman  (03.02.17 23:56:01)
sevgilisi olduğunu bilmeden yürümüşlüğüm var. kız sonra laf arasında erkek arkadaşı olduğunu belirtti.

yürümem. biraz eski kafalılık olabilir ama "yuva yıkanın yuvası olmaz" sözüne inanıyor gibiyim.
  • ravenclaw  (04.02.17 01:07:27)
Yürümedim. Evli, bekar olup yürüyenler çok oldu.

  • sorumatik  (04.02.17 01:09:35)
yalan atmayın ya, bu kadar sevgilisi olan kişiye kim yürüyor o zaman... ben yürürüm, yürüdüm de. ama yolu gördüysem. E.

  • jangbogo  (04.02.17 01:53:17)
Yürüyordum bi zamandır ama harbiden sevgililer ayrılmıyor helal olsun. K

  • fıytfıyt  (04.02.17 03:26:08)
yururum,kosarim,uclu burgu,perande,yer hareketleri,ritmik jimnastik ne varsa yaparim.yukardakilerin coguda durust degil.

  • duptıs  (04.02.17 04:13:09)
Herkes hayir der ama insanlarin yarisi yurur. Bu tarz sorulara hicbir zaman gercekci cevaplar alamazsiniz.

  • stavro  (04.02.17 09:28:56 ~ 09:29:23)
sevgilisi varken bana yürüyenler oldu. yürümedim, yürümem. sevgilisi olan erkeklere yürüyen kadınlar var, bizzat gördüm. burada yürümem yazanlar çok sayıda gözüküyor çünkü yürüyenler genelde bunu söylemez.

K.
  • cikis yolu  (04.02.17 14:01:36)
geçmişte çok katıydım bu konuda. misal eski sevgilim benden sonra biriyle birlikteyken beni arayıp çok özlediğini yanıma gelmek istediğini söylediğinde bile kibarca reddetmiştim. bir kaç olay daha oldu böyle hiç birinde karşılık vermedim.

ama zamanla değişiyor insan, daha doğrusu insanlar ve yaşattıkları değiştiriyor insanı. artık iki şeye bakıyorum, karşı tarafın gözü var mı bende, sevgilisi kim? sevdiğim yada saygı duyduğum birinin sevgilisine karşılık verse bile yürümem.

cinsiyet er kişi.
  • issiz karga  (04.02.17 17:03:32)
yürürsen, seninkine de yürürler. karma is the bitch bebeğim^^

  • matrix  (05.02.17 15:32:43)
Yürümem, yürür gibi oldum bi ara sonra titreyip kendime geldim. Tabi gençtim o zamanlar. Ama şimdi asla yapmam.
K.

  • cabiday  (05.02.17 16:38:34 ~ 16:39:16)
E

Yürümem.
  • komando kani var bende  (05.02.17 17:40:25)
eskilerin bir sözü vardı:
"kalede kaleci var diye şut çekmeyecek miyiz?"

  • humat  (06.02.17 21:21:54 ~ 21:23:12)
yurumem.
k

  • k  (06.02.17 21:26:27)
Sevgilisiyle uzatmaları oynayanların sevgilisi varmış gibi hissetmiyorum. Dolayısıyla hiç suçluluk duymuyorum. Benimle birlikte olduktan sonra sevgilisinden ayrılan bile oldu. Çünkü zaten ortada sağlıklı bir ilişki yok. Bitmeye bahane arıyor. Bazen o bahane ben oluyorum. Pişman değilim.

Sevgilisiyle mutlu, huzurlu olana ise asla yürümem, bilakis mutluluklar dilerim, ilişmem.
  • yirmisantim  (06.02.17 21:31:00)