bu bankaların pasif olarak dahil ettiği çekilişler

örneğin işcep'e girin bilmem ne çekilişine katılın olayı var işbank'ın. sürekli mesaj geliyor işte işcep'e girdin çekilişe katılma hakkı kazandın falan diye. merak ettiğim şu, diyelim ki çekilişi kazandık bize onlar mı ulaşıyor yoksa bizim mi takip edip onlara ulaşmamız gerekiyor?

Posta yoluyla tebligat yapilir. Eger geri dönmezsen yedeklere sıra gecer. Adresinin dogru olmasi lazim bankada. Iscepe ben de giriyorum her hafta, bana niye mesaj gelmedi ki? Bi islem mi yapmak lazim acaba?

  • basubadelmevt  (03.02.17 19:25:41)
bankada kayıtlı olan adresine posta gönderiyor. önceden öğrenmek istersen de her kampanya için şu tarihte şu gazetede yayınlanacaktır diye notlar oluyor kampanya detaylarının yazdığı sayfada. örnek mesela: www.isbank.com.tr katılım koşulları kısmında anlatmış.

  • 10032007  (03.02.17 19:25:55)
kazandıysan eyvallah ama kazanamadıysan sana bir çekiliş ile ilgili bilgi vereyim.

''​Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nden alınan, 06.12.2016 tarih ve 40453693-255.01.02/3102-9250 sayılı izinle Akbank T.A.Ş. tarafından düzenlenen piyangoya toplam 24.310.326 iştirakçi katılmıştır. ''

24 milyondan bahsediyoruz. her katılımcı için her gün girmek bir çekiliş hakkı veriyordu.
  • blue eyes white dragon  (03.02.17 19:31:29)
Açıklanacağı tarihte kampanyavadisi.com a girip bakıyorsunuz. Hemen öğrenmiş oluyorsunuz.

  • excespeace  (03.02.17 19:35:42)