[]

Traş malzemelerinizi nasıl derli toplu tutuyorsunuz?

Merhabalar

Traş köpüğü, traş bıçağı, köpük, wax, diş fırçası, banyo traş bıçaklarım, tırnak makasın falan derken, biraz dağınık gözüküyor çamaşır makinasının üstünde.

Siz nasıl derli toplu tutuyorsunuz bunları? Küçük traş çantaları falan var galiba ama pahalı galiba bunlar da.

Tavsiyeleriniz?

 
ben toplu tutmuyorum dağınık duruyorlar.


  • yazar yazmaz yazan yazar  (03.02.17 11:54:36) 
banyo dolabinin bir gözünü bunlara ayirdim. aldigimi aldigim gibi yerine birakinca cok da sey olmuyor.


  • thewizardofearthsea  (03.02.17 11:57:01) 
www.google.com.tr

Şunlardan kullan
  • razvan rat  (03.02.17 12:37:51) 
Seyahatler için razvan rat'ın paylaştığı çantalardan kullanıyorum. Onun dışında banyoda çekmece ve raflarda duruyorlar. Hepsi tek yerde yığılma olmadığından dağınık da gözükmüyor.


  • crown  (03.02.17 12:45:44) 
krispy creme kutusuna koyuyor eşim malzemelerini


  • zenc  (03.02.17 13:22:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.