Salaş giyim ve dahası

Selam!

Böyle salaş, bol, ama aynı zamanda şirin kıyafetler oluyor ya hani (genelde uzakdoğudaki genç kızlar giyiniyor), mesela bol bf kot pantolon üstüne yine salaş kazak vs. hah işte bu tarzdan giysileri bulabileceğim bir site var mı önerebileceğiniz? Her yer skinny jeans ve dar bluzlar kaynıyor, bollaşmak istiyorum yardım lütfen :)

Ya aslında istediğim tarzı da tam ifade edemiyorum, buna salaş denir mi onu da tam bilemiyorum, belki bu tarzın spesifik bir ismi vardır. Hani böyle rahat olsun sıkmasın ama şık olsun da.

Tişikkir ederim şimdiden yanıtlayan elleriniz dert görmesin.

Evet buna benzer tarz, ben daha çok sadece bu tarza özgü satış siteleri var mı onu arıyorum. Lakin butik ve pazar için kısıtlı zamanım oluyor, aliexpress'i ben de çok beğeniyorum işte aliexpress'teki gibi ürünlerin tek bir sitede buluştuğu TR sitesi arıyorum. Yine de yanıt için çok teşekkürler.

  • cossecant  (02.02.17 15:48:34)
türkiye'de üretilmiyor bu tür şeyler. türkiye'de satanlar da zaten aliexpress gibi sitelerden alıp burada satıyorlar. dolayısıyla yine aliexpress'ten getirtip burada satanlardan bulabilirsiniz. pati butik var misal. internetten alınabiliyor.

  • dedimmidemedimmi  (02.02.17 16:25:42 ~ 16:26:08)
Mori style deniyor. O tarz satan yok ama bazen benzer ve güzel parçalar buluyorum. Genelde salaş otantik giyinirim. Otantik giysiler satan butiklerde oluyor. Bazen eşim sürpriz yapıp aliexpressten birşeyler alıyor bana.

  • curukturpkokusu  (02.02.17 17:00:14)