[]

DoRock Kadıköy nasıl bir yer? Kanyondan nasıl giderim?

Merhabalar

Pazar günü burada kurban konserine bilet aldık. Ama daha önce hiç gitmedim mekana. Kanyon civarından buraya nasıl giderim? Beşiktaşa inip vapur mu yoksa metrıbüs mü daha iyi olur? Dönüş için vapur kullanamam heralde saat nedeniyle.

Bir de mekanın içi nasıl? Herkes ayakta olacak galiba oturma planı olarak.

 
baskan cok guzel mekan.
zincirlikuyudan metrobus e bin. sogutlucesme de in.
oradan yürüyerek de gidebilirsin. kadıkoy rıhtıma cok yakın hatta dibinde. 3 dk falan yurume mesafesi. ayakta herkes evet.
  • kingcyrax  (02.02.17 11:13:29) 
vapur +1. hem yürümezsiniz, hem de daha rahat bir yolculuk olur. dönüşte zaten vapur olmayacak dediğiniz gibi.


  • windowsguvenlikduvari  (02.02.17 11:16:09) 
guzeldir. cok keyifli olur muhtemelen. besiktastan vapurla gecerseniz daha da keyifli. iyi eglenceler simdiden.


  • tiredpanda  (02.02.17 11:17:39) 
Metrobüsle gelirsen uzun bir yürüyüş olur mekana gitmek için. Bu yüzde vapur+1
Herkes ayakta. Beğeneceksindir.

  • rastinon  (02.02.17 11:34:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.