adobe pdf'e dönüştürme

iyi akşamlar,

adobe dönüştürücü indirmiştim, deneme süresinin üzerinden 5 gün falan geçmesine rağmen bugün bir word belgesini sorunsuz pdfe dönüştürdüm hatta günlerdir bu işlemi üst üste yapıyorum. ne hikmetse az önce, aklına yeni gelmiş gibi, deneme sürümünüz bitti-satın alın diyor. anlayamadım.

şu anda o belgeyi dönüştürmem şart ve sırf bugünki gerekliliği için satın almak istemiyorum. word halini de gönderebilirim, ölüm kalım meselesi değil ama master başvurusu olduğu için, yarısı pdf yarısı word dosyası olarak eklemek zorunda kalıcam. ne yapabilirim?

smallpdf.com burayı kullan. iki belge arasında 1 saat bekletiyor ben zenmate kullanarak aşmıştım. en kolay ve çabuk yolu burası word'u pdf'e kolayca çevirebilirsin

  • dedi ayca  (01.02.17 21:50:58)
word'ü başka programa ihtiyaç duymadan pdf olarak kaydedebilirsiniz.
dosya-farklı kaydet-pdf

  • ganbatte  (01.02.17 22:12:07 ~ 22:13:24)
ganbatte ben de öyle yapıyordum zaten. yani deneme süresi geçmesine rağmen bunu yapabildiğime göre, belki de o yeni sürümle alakasız biçimde kaydediyordum zaten. ama bu işlemi tekrar yapmak istediğimde yapamadım. şimdi ayca'nın önerdiği şeyi kullanıyorum :( cevaplar için teşekkürler.

  • mrsmoon  (01.02.17 22:52:45)
Word'ü PDF yapmak için bir şey kurmana gerek yok. Kullandığın Ofis sürümüne göre PDF olarak kaydet veya Paylaş>PD kaydet şeklinde pdf'e çevirebilirsin.

Bir şekilde bu seçenekler çalışmıyorsa yazdır sayfasında yazıcı olarak 'Microsoft print to PDF' seçerek de PDF oluyor.
  • zombi  (02.02.17 14:57:45 ~ 14:58:04)