[]

Süt köpürtücü kullanan var mı?

Almayı düşünüyorum da linkteki ürün nasıldır? Veya uygun fiyata başka bulabilir miyiz? 20 TL kuponum var n11'de o yüzden bunu seçtim.
urun.n11.com 
Ben kullaniyorum.markasini hatirlamiyorum ama bu model gibi.fakat ben cok daha uygun fiyata hatirliyorum


  • astrid  (01.02.17 17:31:57) 
urun.n11.com

Bende bundan var, cezvede iki dakikada isitip bununla kopurtunce gayet guzel oluyor. Diger secenege gore cok daha uygun bir alternatif olabilir.
  • Haldamir  (01.02.17 22:16:02) 
tchibo kullanıyorum. fiyat/performans zirvede.


  • snowman  (02.02.17 06:14:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.