[]

Aşağıda yazanlar arasındaki bağlantı nedir?

Leyla ile mecnun
Nargile
Ot (dergi)
Çay edebiyatı
Arabesk müzik

Sorum açık değil farkındayım ama anlayın işte, ne şimdi bunlar, kim bunlar? Artık çok fazla tek tip insan görmeye başladım. Her dönemde mi böyleydi bu?

 
At pazarını eklemeyi unutmuşsun


  • razvan rat  (01.02.17 17:25:50) 
Anadolu çomarı dediğimiz insanlar işte.


  • angelus  (01.02.17 17:27:35) 
çomarın bir tık üstü. klasik çomara göre daha seküler, ama en az onlar kadar yöresel bir konsept.


  • sir gawain  (01.02.17 17:34:12 ~ 17:34:50) 
İçinde bulunduğu zamana ayak uydurmaya çalışan keko bu, hemen belli ediyorlar kendilerini.


  • dirtysecretsofduyuru  (01.02.17 17:59:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.