internetten kitap - nereden alalım?

trendler sürekli değişiyor. bir gün mükemmel hizmet veren site ertesi gün bozuluyor.

internetten kitap. e-kitap değil, normal kitap. çok çeşit, uygun fiyat, sağlam ve hızlı kargo, müşteri memnuniyeti vs.

neresi?

- idefix'le ben de sorun yaşadım zaten, sildim.
- d&r mağazalarda hizmet süper ama kitap haici bir internet alışverişimin faturasını bile aylar sonra yalvar yakar mail attırabildim.
- babil.com'un sahibi ışid destekçisi mi ne çıktıydı, onu da geç.

kitapyurdu fena değil gibi görünüyor sanki?

edit: en iyisi gidip dost kitabevi'nden alayım varsa. arkadaş'ta yoktu zira aradığım kitap.

kesinlikle idefix ve d&r'dan alma. kargoları çok yavaş

  • burty  (01.02.17 14:31:47)
d&r ve idefix'ten sakın alma şu aralar; benim kargom 12 günde anca geldi, o da eksik.

  • baba jo  (01.02.17 14:32:16)
1. kitapyurdu.com

2. babil.com
  • nucleon  (01.02.17 14:33:54)
Kitap yurdu ve Babil'den kesinlikle alma. Cumhuriyet düşmanı dinciler. 24 günde siparişim geldi berbat bir hizmetleri var.

  • tahin pekmez yoğurt  (01.02.17 14:34:28)
şu ara d&r hiç bi kargoyu göndermiyor sanırım. daha önceki alışverişlerimde sorun yaşamamıştım ama sitemlerini mi değiştiriyolarmış ne.

  • elorelia  (01.02.17 14:34:59)
pandora mı ne var ben memnun kalmıştım yabancı kitap için. türkçe de vardı ama bilmiyorum istediğin kitaplar var mıdır.
www.pandora.com.tr

  • passion rules the game  (01.02.17 14:39:44 ~ 14:39:56)
eganba iyiydi ben de sizin gibi alternatif ararken denk geldim, sonra ordan aldım.

  • nickimin hakkini veremedim  (01.02.17 14:41:04)
  • oguz altun  (01.02.17 14:43:07)
kitapyurdu

  • pinkpeony  (01.02.17 14:52:45)
d&r'da bazı günler sipariş verdiğim gün geldiği oldu. hiç sorun yaşamadım. en son ocak ayında istanbul'u kar bastırdığında sipariş verdim (ocak ayının başında). ona rağmen siparişten iki gün sonra geldi.

  • mrsmoon  (01.02.17 15:01:59)
Fiyatlar bütün sitelerde birbirine yakın olduğu için ben en çok paketlemeye dikkat ediyorum kitap alırken. D&R, İdefix ve Kitapzen'de sipariş verdiğim kitapların yıpranmış halde geldiği oldu. Paketleme konusunda en iyisi Kitapyurdu bence. Aradığım bir kitapta diğer sitelerde Kitapyurdu'na göre çok ciddi bir indirim yoksa -ki olmuyor zaten çoğu zaman- Kitapyurdu'nu tercih ediyorum ben.

  • ms brownstone  (01.02.17 15:08:42)
Kitapyurdu ve Babil şeriatcı aydınlık düşmanı kurumlar uzak durun.

  • gozu acik sevisen yahudi  (01.02.17 15:31:14)
Popüler olmayanlardan al. fiyat da uygun hız da.

  • silver apple  (01.02.17 16:34:55)