sabah fırsat bilip aldığımız yeni kullanıcılar silindi mi?

şifremi unuttum deyince böyle bir hesap yok gibi şeyler diyor. ?

edit: kayıt onaylama maili gelen mail adresimi şifre unuttum bölümünde yazdığımda hata alıyorum.

Kullanıcı adı/şifre tanımlı değil. Lütfen sitemize kayıt olun veya şifrenizi kontrol edin.

diyor. sabah uyanır uyanmaz yazdığım şifreyi de hatırlamıyorum. mail gelmiş olmasa rüya sanacağım. ne yapayım eeey yönetim?

ikincil hesap açmak kuraldışı ve bana zararı olacaksa bunu yok sayın :D

benimki duruyor.

  • elorelia  (01.02.17 11:53:16)
gmail üzerinden girince bilgisayardan girilebiliyor.

  • damla sakızlı dondurma  (01.02.17 12:09:09)
yarısı gitmiş yarısı dururuyor

  • basond  (01.02.17 12:10:40)
Bir saat önce benimki de duruyordu, şu an üşendim tekrar denemeye.

  • chicha  (01.02.17 12:11:16)
www.eksiduyuru.com (buraya kullanıcı adı gelecek)

buradan istatistik bakayım derken ben aslında yoğum diyor. galiba uçmuş. ne etti bu hesap size :(
  • bir ileti paylastim  (01.02.17 12:13:34)
benimki de duruyor.

  • fındık lahmacun  (01.02.17 13:13:15)
valla onu bilmiyorum da, birkaç ay öncesinde ben duyuru alımını açık görmüştüm, hemen burada yazdım, açılmış alımlar, isterseniz yedek hesap alın gibisinden. hemen sildiler benim o yazımı gerekçe göstermeden.

ara sıra alımlar oluyor ama çok kısa açık kalıyor sanırım. sebebi ne ola ki?
  • mezarkabul  (01.02.17 15:13:34)