idefix batti mi?

iki kitap siparis etmistim, iki hafta oldu hala hazirlaniyor gorunuyor. instagram hesabinda fotograflarin altinda millet saydirmis durmus. telefonlar da acilmiyor. bilgisi olan var mi?

idefix batamaz çünkü d&r satın aldı.
bu satıştan sonra da tepe taklak gitti.

  • cedex  (31.01.17 16:58:04)
gelir mi yani beklemeye devam mi :(

  • jimicik  (31.01.17 17:01:33)
İdefix'i doğan holding ya da d&r aldıysa siz o siparişi 46372882 ay daha beklersiniz.

D&r sözlük yorumları, facebook ve instagram sayfaları şikayet dolu.

Umarım idefix de aynımyolda değildir.
  • ruh i tibbiye  (31.01.17 17:27:44)
Babil.com candır bu arada.

  • ruh i tibbiye  (31.01.17 17:28:32)
Sipariş gelmedi diye site batmaz

  • gazozailacatmauzmani  (31.01.17 17:58:54)
Doğan grubu (idefix,prefix,d&r) yılbaşı öncesinde sistem değişikliği yaptı. Bu sebepten tüm alış ve satışlarında sıkıntı yaşıyor. Hatta 2 hafta öncesine kadar dağıtımcılardan kitap alımı yapmıyordu, yeni yeni tekrar yapmaya başladılar. Bu sebepten daha bir süre sıkıntıların yaşanması olağan.

  • quickprop  (31.01.17 18:01:05)
babil.com, 2 tane kitabı 3.5 haftada anca kargoladı ve aşırı kazıkçı. yukarıda reklam yapan arkadaşa inanmayın.

kitap alışverişleri için:

idefix.com
arkadas.com.tr

ve bir kaç tane daha site var. bunlardan en düşük fiyatlı olanlardan sipariş geçin.
  • sfteses  (31.01.17 18:03:43)
yeni çıkan bir kitap almadıysanız kitabın tedariği sıkıntılı olabilir.benim de siparişim 2-2,5 haftada gelmişti.

  • mungojerry  (31.01.17 18:19:32)
bazı arkadaşların dediği gibi reklam yapmıyorum efendim. sadece dr'den bir süre önce sipariş verdiğim lamy safari dolma kalem (bilen bilir lamy safari rövanşta bir üründür) kaç gün geçti sipariş onaylanmadı. en son iptal ettim sözlükteki yorumları okuduktan sonra. facebook sayfasını okuduğumda da paramı iade etmiycekler diye de endişelenmiştim fakat o konuda sıkıntı yaşamadım.
babil. com'u çok kulllandım bir sorun yaşamadım. üstteki arkadaş yaşamış demekki başkalarınıreklamla itham edecek kadar sinirlenmiş.
kitapyurdu da uzun yıllar kullandım. bir sorun yaşamadım.
babil'in de hizmeti çok hoşuma gittiğinden paylaşmıştım.
umarım siparişiniz hemen gelir.
iyi günler
  • ruh i tibbiye  (31.01.17 20:28:26)
Kitapyurdu ertesi gün kargoya verdi, geçen hafta aldığım kitabı. Kargo ücreti de çok uygun.

  • vampir akrep  (01.02.17 00:00:46)
Geçen hafta sipariş verdim 5-6 gün sonra geldi.

  • fasulyek  (01.02.17 02:56:21)