İstanbul Anadolu'da ne yapayım?

Şu an uçaktayım. 1 saat sonra orada olacağım ve 7'ye kadar boşum. Ne yapmamı önerirsiniz?

Anadolu tarafını hiç bilmiyorum. Nokta atışı yaparsanız çok sevinirim.
Teşekkürler.

Kadikoy carsisi + moda gezebilirsin.

Caddebostan sahili + bagdat caddesi gezebilirsin.

Adalar'a gidebilirisn bostanci'dan.
  • kuehles blondes  (31.01.17 12:40:44)
7'de işin nerede?

hava buz gibi, fazla dışarda durmak iyi değil. moda'ya gidip kafelerden birine oturabilirsin, page önerilir. barış manço evine falan da gidersin.
  • fakyoras  (31.01.17 12:47:24)
bağdat caddesi tavsiye etmem. Hani inşaatlara, işçilere, inşaat araçlarına ve gürültüsüne özel bir ilginiz yoksa tabii.

Dişi iseniz, Cadeebostan'da işsizler tarafından dikizlenebilirsiniz.

Kadıköy'de tramvay yolunu takip ederek yürüyüp, taksi durağından sola dönerek devam ederseniz, moda sahiline inen yola varırsınız.
O yolun sonunda sağda sıtarbak, solda nero var. yorulduysanız orda nero'nun yanındaki kahvecide (fatcat) dinlenebilirsiniz. (instagram'da "iyi kahve yapmak, rocket science değil" yazmıştı, hipstır kafalarından tiksinen bi insan olarak, sevmiştim bu bakış açısını)
sonra, sola doğru giderseniz, (orda sorun) Barış manço'nun evi var, oraya bakılabilir filan.
Figürcü var oralarda.
Belki bunlar bikaç saat şeyapar.
  • neynep  (31.01.17 12:53:06)
@fakyoras
7'de kadıköy civarında olacağım.

Cevaplar için teşekkürler. Yapacak çok fazla şey verdiniz bana. Birkaçını değerlendireceğim. :)
  • isott  (31.01.17 13:38:32)