ufak bir çeviri

24 ile ilgili iki paragraflık bir çeviri var. Çeviren için çok teşekkürler.

You’ve probably heard Cole Ortiz (Freddie Prinze Jr.) described as a mini-Jack, but I bet you haven’t heard Dana Walsh (Katee Sackhoff) described as a duplicitous liar. Now you have! Also: Jennifer Westfeldt’s ambitious journalist will do anything for the story — including use those feminine wiles I’ve heard so much about.

Is Renee Walker bad this season on 24? I’ve heard rumors that she is. —Stefanie
Ausiello: Depends how you define bad. She has essentially morphed into a female Dexter, so girlfriend’s definitely working through some demons.

Muhtemelen mini-Jack denen Cole Ortiz (Freddie Prinze Jr.)'ı duymuşsundur, ama bahse girerim ki Dana Walsh (Katee Sackhoff) sahtekar bir yalancı olarak bilinen Dana Walsh (Katee Sackhoff)'ı duymamışsındır. Şimdi öğrendin! Ayrıca: Jennifer Westfeldt’in hıslı gazetecisi bu hikayeyle ilgili birşey yapmayacak. -Haklarında çok çok şey işittiğim bu kadınsı düzensazlıklar da dahil.

Renee Walker bu sezon 24'te kötü müydü? Öyle olduğu hakkında söylentiler duydum.
- Stefanie Ausiello: Bu, kötüyü nasıl tanımladığına bağlı. Aslında kadın bir Dexter'a dönüştü, demek ki kız arkadaş bazı şeytanlar marifetiyle etkili oluyor.
  • uyuklayankedi  (28.12.09 14:26:33)