Bu işin sonu ne olur ?

Gençler bu işin sonu nereye gidicek?
Şimdi çok güzel bir hatun var.Neyse kızı bayadır stalkliyordum.Ama öyle aşk meşk yok.Neyse kıza instadan dm attm.Sonra o da bana yazdı.Neyse sonra muhabbet sohbet falan buluştuk.Nedense beni hep arkadaş gruplarına dahil ediyor.Buluşmaya arkadaşlariyla falan geliyor.Neyse sonra bununla yurtdısına gidelim dedim.Kabul etti yaklasık 1 ay tanşiyorız.1 kez bulustuk.Sizce o ve bir arkadaşı aynı zamanda ben.Beraber yurtdışına gidelim mi ? Tavsiyeniz ne ?

Bunu ciddi olarak soruyorum.kabul ettigine gercekten inandin mi??

  • astrid  (31.01.17 02:43:41)
@astrid uçak biletleri alındı kardeşim.

  • sorunvar  (31.01.17 03:04:29)
O zaman ikinizde birbirinizi bulmussunuz.bi kere görüstügün bi insanla tatile gitmek icin gercekten catlak olman lazim..bu kafayla mutluluklar

  • astrid  (31.01.17 03:10:46)
O, arkadaşı ile dilediği gibi gezer, sen de yanlarında çanta olursun.

  • oligomer  (31.01.17 03:35:15)
yanıt vermeden önce, biletleri kim aldı?
oradaki masrafları nasıl ödeyeceksiniz?

  • yalnux  (31.01.17 03:43:49)
seninle ilgileniyor olsa yalnız kalmayı tercih ederdi. sürekli arkadaş gruplarına dahil etmek friendzonun kralıdır.

o tatile sevgili olma - yakınlaşma beklentisi ile gidiyorsan sonuç hayal kırıklığı olur. giderim eğlenirim yanımda da bir arkadaş olur diyorsan keyfini çıkar.

not:masrafları sana yıkmasına izin verme.
  • orpheus  (31.01.17 07:59:50)
yanlarında erkek bulunsun diye çağırmış. friendzone'da gibisin maalesef.

  • zawisza  (31.01.17 10:28:35)
Yahu neden bu kadar gömmüşler ya..

Gidin tabii.. Kısa bir tatil olduktan sonra eğlenmeseniz bile birbirinizi iyice tanımış olursunuz. Ha kız sana o gözle bakmıyorsa bakmaz ama sen de daha hızlı anlamış olursun.
  • lcha  (31.01.17 11:01:48)
umarım yurtdışı tatil sponsoru olmamışsındır.

  • lazpalle  (31.01.17 11:10:31)
paraları kim verdi?
Kızın arkadaşı niye geliyor

  • KaraSakall  (31.01.17 19:54:53)
giderken bel bölgesine bir teneke çakarsan sevinirim. sonra müge anlı'da böbreklerimi çaldılar diye görmek falan istemiyorum. anneme, bak bu çocuk internettendi diye anlatamam da inanmaz bana.

  • blue eyes white dragon  (31.01.17 20:03:23)