Formasyon

Merhaba, formasyon eğitimi alıp kenara koymak istiyorum ama konu hakkında bir başlangıç bilgisine ihtiyacım var. Özellikle İstanbulda hangi üniversiteler veriyor, not ortalaması ne kadar etkiliyor, ders saatleri ne zaman, çalışırken gidilebilecek bir sistem var mı? vakıf üniversiteleri var mı veren?

şimdiden teşekkürler.

eğitim fakülteleri büyük üniversitelerde vardır. derse devam zorunluluğundan bahsediyorlar. başvuru sayısı çok olduğunda ortalamaya göre falan sıralıyorlarmış.

formasyon.istanbul.edu.tr
  • blue eyes white dragon  (30.01.17 20:59:01)
Bunu bilmiyordum. İngiliz Edebiyatından İngilizce Öğretmenliğine.

  • deneme  (30.01.17 20:59:32)
iü 28 kişi almış ingilizce 2017 ocak dönemi için. bunların 18'i kendi okullarına iken 10 tanesi diğer öğrencilere.

formasyon.istanbul.edu.tr
  • blue eyes white dragon  (30.01.17 21:05:10)
blue eyes white dragon attığın listeden iki kişi tanıyorum ve başka şehirden arkadaşlarım, nasıl böyle bir şey denk geldi listeyi görünce inanamadım ve duygulandım. bir ben almamışım sanırım.

  • deneme  (30.01.17 21:13:28)
Bir de ne zaman başvuruluyor nereye başvuruluyor bunları da bilmiyorum.

  • deneme  (30.01.17 21:17:04)
dediğim gibi üniversiteleri takip etmeniz gerekiyor. yök, y.lisansta olduğu gibi bunda da işi merkeziye bAĞLAYAmadığı için nice insan kaçırıyor.

önce yapabileceğiniz yerleri belirleyin, internet sitelerinde varsa bir sonraki dönemin yoksa bir önceki yılın akademik takviminin tarihlerini bir yere yazın o tarihlerden önce tekrardan kontrol edin.

en güzel yöntem budur.

nereye başvuruluyor sorusu biraz tuhaf olmuş. binlerce kişinin başvurusunun olduğu yerde bunlar herhalde ki otomasyon üzerinden yapılır.
  • blue eyes white dragon  (30.01.17 21:20:59 ~ 21:21:50)
www.facebook.com şu gruba üye ol, her bilgi var içinde.

ayrıca kenarıya ne allah aşkına? git, formasyondan önce türkçe öğren.
  • fragile lady  (30.01.17 22:12:01)