Los Angeles - Las Vegas arasi seyehat

12 günlük bir geziye cikmak istiyorum. Daha önce Amerikada bulunmadim ve orayla ilgilide pek bir bilgim yok. 12 günlük tatile Los Angeles dan baslayip, Las Vegasta bitirmek istiyorum.

Tatilimin basinda 2 gün ve dönmeden önce 2 gün olmak üzere 4 günlük hotel rezervasyonlarini yaptim.

Araba kiralama iside tamamdir. Geri kalan konaklama isini orada booking üzerinden halletmeyi düsünüyorum.

Bu tatil icin bana tavsiye edebileceginiz seyler veya dikkat etmem gereken seyler varmidir?

Los Angeles - Las Vegas o kadar da uzun bir rota değil. Bence 12 gün bol bol yeter.

San Diego'ya inmeni isterdim ama sanırım konu dışı olacak o bile.

Santa Monica çok tatlı bi yer oraya gidersin.

Dolar haşırt olmasa outletlerde alışveriş yap derdim :)

Universal Studios'a gidebilirsin.
  • lcha  (30.01.17 16:13:04)
las vegasta otel fırsatları oluyor. forumları falan karıştır bulursun. biz 2 kişi bellagio'da kalmıştık. yanında 100 dolarlık mı ne buffet fişi vermişlerdi. böyle kampanyalar oluyor. ucuz kalmak istiyorsan pazar günü giriş yap. en pahalı günler cuma ve cumartesi.

  • mr.goodcat  (30.01.17 16:58:48)
Las vegasa gidiyorsan grand canyona kesinlikle ugra..arabayla 3saat falan suruyodu sanirim..sabah erken saatlerde yola cikarsin..gun batimina kadar kalsan yeterli

  • astrid  (30.01.17 17:36:51)
Aha @astrid söylemiş adı aklıma gelmemişti. Grand Canyon'a kesssinlikle git.

  • lcha  (31.01.17 10:55:02)
1 gün Universal Studios
1 gün Six Flags (dönemine göre)
1 gün Sea World (san diego)
yetmezse 1+ gün disneyland
Vegas'ta mutlaka 1 show (varsa david copperfield)

1 gün hollywood + beverly hills + santa monica (los angeles)
1 gün seaport village + coronado island + uss midway + meksika sınırı (san diego)
1 gün grand canyon (para bolsa las vegas'tan helikopter turu da yapılabilir bir kaç saatlik)
2+ gün las vegas (otellerin içi, önündeki showlar vs)

Yemelik tavsiyeler
Phillipe's (los angeles - sadece öğlen)
bronx pizza (san diego)
hot n juicy (las vegas) + otel açık büfelerinden birini mutlaka dene
fogo de chao (las vegas)

Alışveriş
Las Americas Outlet (san diego - meksika sınırı)
Ontario Mills
Victoria Gardens
Las Vegas Premium North
Las Vegas Premium South
  • cakabo  (31.01.17 11:06:09)