TVde lüzumsuz tipler

Bu yarışma programlarında vs. Erdi gibi Sadi gibi lüzumsuz insanları neden çıkarıyorlar? Sümüğümü atmam yani öyle leş tipler. Hiçbir özelliği olmayan, çirkin, ömründe spor veya takım çalışması yapmamış, rahasız edici müsvetteler.

'lüzumsuz tip'

türk halkının istediği bu. ne yazık ki halkımızın muhtevası da bu. daha bu gün arkadaşım türk youtube fenomenlerini gösterdi. kelimenin tam anlamıyla 'lüzumsuz' tipler milyonlarca izlenmiş. hadi tv'de biraz mecbursun izlemeye ama internette insanlar aratıp bulup izliyorlar.

şu açısı da var bu işin; belki de onlar lüzumlu biz lüzumsuzuz? bilemiyorum.
  • icim urperiyor  (29.01.17 21:37:40)
cevap sorunun içinde. lüzumsuz oldukları için.

survivor izlerim. rdi denen adam götlü göbekli koşamayan bir adam. o adamın o yarışmadaki vasfı arıza çıkarmak. sürekli bir laf sokuyor havası var zaten. yani bu laf sokacak. biri de gaza gelip ne diyon lan sen diyecek, hop kavga, yani reyting. hele biri de çıkıp dövse oh günlerce konuşulur.

survivor dediğin yarışma sadece temiz bir şekilde kavgasız gürültüsüz, tartışmasız, saf koşturmaca, yarış kazanmaca olsa kim ne kadar izler ki?

entrika olacak, arkadan konuşmalar, kuyu kazmalar, gruplaşmalar, laf sokmalar, kavgalar gürültüler olacak.

seçilen tiplerin birçoğu zaten bu potansiyelde adamlar. olmayanlar da ilk haftalarda elenip gidiyor zaten.
  • kibritsuyu  (29.01.17 21:48:38 ~ 22:55:13)
@j.r.r : acemi'nin cevabını sen söyleyince anladım teşekkür ederim. tersleniyor zannetmiştim tonlu okuyunca :)

  • sipsi  (29.01.17 22:13:34)
halkımız kendinden birini medyada bulabilsin diye maalesef.

"aslında orada ben de olabilirim lan" umudu vermek için.
  • Fusha  (29.01.17 22:27:58)