Yüzmek

İyi haftasonları
Henüz 20lerinde çalışan bir Adam olarak pek Denizle havuzla yüz göz olamadım gerek çevrem gerek de hevesim sebebi ile. Çok iyi yüzme bilmiyorum.
Ama düzenli yüzen insanlar bana çok cool ve sağlıklı geliyor, bu sene ben de bol bol yüzmek istiyorum. Birinden önce eğitim alıp sonra düzenli yüzmek istiyorum. Sizce Nasıl izleyeyim? Kimden öğreneyim ders alayım, nerede yüzeyim?

işinize ya da evinize en yakın, gidip gelmesi sizi en az zorlayacak havuzda eğitim alın. sonra aynı havuzda haftanın birkaç günü yüzün. tekniğiniz ve kondisyonunuz geliştikçe yüzebildiğiniz mesafeler de artacak.

  • filteria  (29.01.17 19:27:43 ~ 19:29:17)
@sarilincasana teşekkr ederim :)
@filteria nedense böyle toplu bir eğitim istemiyorum, böyle bire bir istiyorum. Bunun sebebi muhtemelen psikolojik, öyle hizmetler var mı? :)

  • hicunutmam  (29.01.17 20:16:45)
anlıyorum, gayet doğal bir durum.

bir havuzun içinde birçok hoca olur ve bu hocaların hemen hepsi özel ders de verirler. yani havuza gidip "ben bire bir ders almak istiyorum" derseniz o havuzda zaten bu hizmet veriliyor olacak.

yalnız şu mevsimde toplu eğitime sizden başka kimsenin katılmayıp, toplu eğitim ücreti ödeyerek hocadan (en azından ilk birkaç hafta) bire bir eğitim almanız bile mümkün olabilir.
  • filteria  (29.01.17 20:21:59)