[]

Son zamanlarda lazer ile göz ameliyatı olan birisine ihtiyacım var

Lazer ile ameliyat olmayı düşünüyorum, İstanbul için doktor/hastane tavsiyesi istiyorum
ayrıca ne kadar tuttu, ne kadar sonra gözünüz tam randımanlı görmeye başladı tekrar ilerledi mi gibi sorularım da olacak.

Teşekkürler.

 
kuzenim dünyagöz'de ameliyat oldu üç ay önce filandı sanırım. şu her şeyi hd gördüğünü söylüyor. bebeklikten beri göz tembelliği, hipermetrop ve miyoptu filan aynı zamanda.


  • klassno  (29.01.17 18:27:22) 
@klassno peki hangi doktora oldu? ne kadar tuttu? hangi teknoloji tipi ile ameliyat oldu acaba bilginiz var mı?


  • basond  (29.01.17 18:32:30) 
dunya goz, etiler, efekan coskunseven diye arastirabilirsin


  • tiredpanda  (29.01.17 18:47:11) 
selam ben sinan göker'e oldum. istanbulda istanbul cerrahi hastanesi- nişantaşı. fakat sinan hoca başka hastaneye geçmiş. en uzman bu. lazeri türkiyeye getiren adam. çok memnunum. dünya göz çok fena, hiç tavsiye etmem. özellikla ankara şubesi çok kötü.


  • angee  (29.01.17 18:54:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.