facebook beni kapattı

efendiler,
facebook hesabım kapatılmış. gerekçe olarak aşağıdaki metin gösterilmiş.
-----
Kötü amaçlı bulunabilecek bazı eylemleri engellemek için Facebook siteye bazı sınırlar koyar. Hesabınız belirli bir özelliği sürekli ve yüksek hızda kullandığınız için kapatıldı. Ne yazık ki, güvenlik nedenleriyle, bu sınırlarlarla ilgili daha fazla detay veremeyeceğiz.
-----

şimdi böyle bi durumla karşılaşan var mıdır? biri beni şikayet mi etmiş? ben hiç hızlı bişey yapmadım facebookta. ne yaptım ki ben kapattılar. kapatma davası mı açtılar. demokratik mi anti demokratik mi ? yoksa bana sen gelme ulan, ayı mı demişler kibarca ?
zaten bende iptal etmek istiyordum ama bi yerden sonra dayanamayıp giriyordum. böylesi daha iyi oldu gibi. kapatılma nedenimi merak ettim

Koyduğun bir resimden, yaptığın bir şeyden vs. birisi seni şikayet etmiş olabilir. Bir suçun yoksa bile belki öyle güme gitmişsindir diye düşünüyorum. Benim de bir arkadaşımı uçurmuşlardı.

  • escritor  (28.12.09 00:42:38)
çok sık ekleme talebi veya mesaj gönderiyor olabilirsiniz.
üzerine de biri sizi şikayet ettiyse hesabınız kapanabilir.

  • barko pasa  (28.12.09 00:42:58)
mail attın facebook'a. mail adresini hatırlamıyorum fakat ben zamanında hesabım kapatıldığında atmıştım mail. açtılar sonra hesabımı.

  • cumingsoon  (28.12.09 00:56:55)