[]

bu kahve makinesini nasıl çalışırtıracağım? (capsli)

bir arkadaşım kullanmadığı makinesini bana verdi. kendisi de kullanmadığı gibi nasıl çalıştırılacağını dahi bilmiyor. öyle de öbelek bir insandır kendisi...

öndeki şeffaf kısma yağsız süt koyuyoruz diye biliyorum. kapsül yerini de üstte buldum. arkada yine şeffaf bir kasa var ona su mu koyuyoruz?

bu makineden daha önce kullanan oldu mu? sadece espresso mu yapar bu? bi yardımcı oldurursanız çok makbule geçer.

vakti olan varsa buyursun bi makine kahvemi içsin.

 
model kodundan manual ine rahatlıkla ulaşabilirsin diye düşünüyorum. yeni bi modele benziyor.


  • sttc  (29.01.17 13:15:28) 
Arkadaki şeffaf kısma su koyulur. Espresso bazlı neredeyse tüm kahveleri yapar bu makine de kullanmayı bilmek lazım. Aşağıdaki model olması lazım.

www.mediamarkt.com.tr
  • charles montgomery monty burns  (29.01.17 13:28:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.