30 yaşında boşanmış ve çocuklu bir adamla ilişki yaşar mısınız ?

Böyle biri ile ilişki yaşar mısınız ?

yaşamam çünkü kadınlardan hoşlanıyorum. aynı durumdaki kadın olsa uzun vadeli bir şey düşünmem, böyle bir sorumluluğu almak istemem.

  • zgrydn  (28.01.17 16:51:33 ~ 16:54:05)
ilgilendiğim biriyse kesinlikle denerdim. ilerde çocuğuyla da anlaşabilirsem devam ederdi ama çocuğu beni hiç sevmezse ayrılırdım..

  • blacksky  (28.01.17 16:52:38)
yaşamam çünkü erkeğim esprilerini gör şimdi burda...

erkek olarak konuşuyorum çocuğu olan birisiyle ilişki yaşayamam.. hele ki 30 yaşında daha genç birisi ise
  • masa penisi  (28.01.17 16:52:38)
hayır

  • balpolen  (28.01.17 16:59:26)
yaşamam. yaş değil de çocuk problem. o riski alamam.

  • elorelia  (28.01.17 16:59:41)
bu kişinin tek özelliği 30 yaşında, boşanmış ve çocuklu olması mı? değil tabii ki. ilişkide aradığım tek özellik bunlar olmadığı için bu kriterlere göre karar vermezdim. soruyu düzenle bence: kime göre ve neye göre?

  • mrsmoon  (28.01.17 17:02:24)
kardeş 30 yasında evlenmemiş boşanmamışla bile ilişki yaşamıyorlar :)

  • anonymice  (28.01.17 17:37:10)
Yaşamam.
Boşanmış bi adamla ilişki sıkıntı.
Bkz caner erkin asena atalay vr şükran ovalı üçlüsü. Asena kocasını boynuzladı boynuzladı ama adam evlenince kıskançlığından ne yapacağını şaşırdı. Psikopat bi hemcinsimle üstelik de çocuk kozunu kullanarak sürekli rekabet halinde olmak zorunda kalmak istemem. Çünkü çocuğu her zaman koz olarak kullanıp üstelik bana karşı doldurup huzursuzluk yaratma şansına sahip olacak.
Öyle olmayan düzgün bir eski eş ise bile o riski almam.
  • bir nick var benden iceri  (28.01.17 17:46:08)
insanlarla iletişim kurmak, anlaşmak, hayat birleştirmek zaten oldukça zor süreçler. Fazladan bir çocuk da sadece beraberinde fazladan sorunlar ve zorluklar getirir. bence denemeye değmez.
ama boşanmış ve çocuksuz erkek ya kadınla denenebilir.

  • bahodilo  (28.01.17 18:07:13)
22 yaşında bekar bir erkek olarak yaşamazdım ben, tövbe estf

  • der meister  (28.01.17 18:10:16)
"hayır tabii ki" derdim ama, son zamanlarda izlediğim bi dizide bi karakter var, o da öyle bi tip, hani o olsa hayır diyemem herhalde. Ama bir sorumluluğum olmadığında anlaşmış oluruz.
aklım başımdayken böyle bişeye girmem, ama işte insan bilemiyor..
(yok yok, kesinlikle hayır. Hayat zaten zor, böyle ekstra bişey, artı bir değişken ve sonsuz problem ihtimali demek.)
(he bi de uzun vadeli düşünmek gibi cevapladım.)
  • neynep  (28.01.17 18:13:16 ~ 18:15:54)
boşanma sebebinin bilinmesi lazım. şiddet veya kıskançlıksa yaşanmaz. şiddet ve kıskançlığı erkeek için söyledim.

  • gotic  (28.01.17 18:27:28)
Çocuğu dolayısıyla hep bir bağı olacak,o bağda dengeyi iyi kurabiliyor olmalı.
Eski eşi ile olabilecek sorunları ilişkisine aktarmamalı vs.
Bu şekilde olursa benim için sorun olmazdı.
İnsanlar birbirini tanımadan evlenip aynı hızla boşanıyorlar artık.Dolayısıyla aldatma ya da şiddet gibi bir olaydan dolayı boşanma olmadıysa sebebi de beni ilgilendirmez.Anlaşamamışlar der geçerim.
  • demoniclewinsky  (28.01.17 19:02:05)
yaşarım... çocuk yapmakla uğraşmamış olurum. hazırdan yapılmış çocuk :)
adam da belki biraz olgunlaşmıştır diye dusunurum..

  • demeterius  (28.01.17 19:15:26 ~ 23:29:33)
büyük konuşmam bu konuda.

  • shotgunwoman  (28.01.17 21:58:29)
SGK varsa, evet.

  • tutmayın küçük enişteyi, salıverin gitsin  (29.01.17 00:15:58)