internetten son aldıgınız ürünler nelerdi?

Ben cok fazla cer cop alıyorum. durdurmaya calıstım ama imkansız... Gece ruyama giriyor bir seyi begendigimde uyuyamıyorum.

son aldıklarım:

portatif kucuk parfum şişesi (yanda tasımalık)

dambıl seti 20 kg

maxell cr2025 pil

pipo kutusu

biri beni durdursun.

ayakkabı, kitap, bebek bezi

  • sta  (28.01.17 14:04:15)
Dairesel testere, matkap, spiral, dekupaj, bullhorn gidon bu kadar.

  • kargn  (28.01.17 14:09:29)
yurtdisindan; ayakkabi, polar kiyafet, bilgisayara 1-2 iviz zivir parca

yurticinden; 2-3 farkli siteden meyve-sebze,peynir,zeytin vb.; kırtasiye malzemeleri, çay-kahve,temizlik malz., parfum, kot
  • kamyonsans  (28.01.17 14:10:04)
Aliexpressten cüzdan ve telefon kabı aldım en son.

  • powerpufgirl  (28.01.17 14:10:58)
erkek arkadaşıma hediye mont aldım bir de başka bir arkadaşıma hediye tişört aldım. genelde hediye alışverişlerini internetten yapıyorum.

kendime ise en son kıyafet aldım gene. pantolon bluz falan gibi şeyler. bir de saç köpüğü, şampuan, krem gibi kozmetik ürünlerini internetten alıyorum bazen, daha ucuz oluyorlar.
  • istanbul kanatlarimin altinda  (28.01.17 14:14:58)
sehpa, dolap, çerçeve, kavanoz, dolap içi düzenleyici o.O

ben de bu ara b.kunu çıkardığımı düşünüyorum.
  • elorelia  (28.01.17 14:19:01 ~ 14:19:25)
Bere :)

  • burya  (28.01.17 14:26:47)
ekim ayı civarı, aliexpress'ten bisiklet için siyah ince rüzgârlık.
aylar olmuş online alışveriş etmeyeli.

  • filteria  (28.01.17 14:38:06)
Tabi ki ayakkabı <3
Evde internet alışverişi yüzünden 100 çift falan ayakkabım oldu. Durduramıyorum kendimi.

  • bir nick var benden iceri  (28.01.17 14:50:54)
Ben lens aldım en son. Bir de yer aydınlatması sipariş verdim :)

  • fraise  (28.01.17 14:52:21)
kamp malzemesi alıyorum bu ay sürekli. baharda sezonu açarız işte ona hazırlık. portatif yastık aldım, portatif hamak aldım, şişme yatak aldım artık mat'tan kurtarayım kendimi diye. thciboda güzel şeyler bulursam alıyorum. bi de protein7 comdan güzel alışveriş yaptım geçen ay. bulursam güzel bir çakı yada bıçak istiyorum şimdi de. alışveriş keyifli bişey nabalım.

  • hasmetizm 2046  (28.01.17 14:52:44)
dun gece ayfon aldim :(

  • fakyoras  (28.01.17 15:21:43)
Selam, parfüm sisesini nerden aldin, link atar misin? Bulamiyorum istedigim gibi bişi.

En son ne aldıgıma gelince hepsiburadadan kapı stoperi aldım, ugurbocekli filan.Kargo bedavaydı ve lazımdı:D
  • basubadelmevt  (28.01.17 15:25:28)
Yatak.

  • mutekebbir  (28.01.17 17:14:50)
İnternetten bir şeyler almayalı o kadar olmuş ki en son ne zaman ne aldığım gelmedi aklıma. %95 ihtimalle kitap almışımdır. Zamanı da 1 yıldan daha uzun süre öncesi bile olabilir.

  • ms brownstone  (28.01.17 20:01:22)
tam hatırlamıyorum en son hangisiydi ama ya tenis raketi olmalı ya da plak. 1 buçuk seneyi aşmıştır bir şey almayalı internetten.

  • misterturist  (28.01.17 20:15:25)