Şu iş görüşmelerine gitmeli mi?

www.kariyer.net

firma GKFX.

www.sartlarnasil.com

burdaki yorumlar biraz iç karartıcı.

Kariyerdeki ilanlarında 50 100 kişi başvurmuş.

Şu an başka bir şirkette çalışıyor olduğum için habire izin alıp gidemiyorum.

diğeri de bu

www.kariyer.net

500e yakın başvuru var buna da.

Benim için iş görüşmeleri bayağı zahmetli. daha önce çok gittim. aynı sorular, aynı cevaplar. Yoruldum yani.

gamegos'un maasini ogrenebilirsen bi dusunebilirsin, yan haklari falan fena degil

  • jedilance  (28.01.17 13:32:08)
Çalışanlarına mesaj attım da, maaşı söylemiyorlar etik olmaz diye. Yan haklar bu sektörde hep var. Özel sağlık sigorta olmuyor bazen. + yol parası ya da servis.

  • Cursed Chico  (28.01.17 13:35:47 ~ 13:36:59)
Kariyer.net ilanları açılmıyor bende. Yazılım pozisyonlarına başvurduğunu varsayarak yazıyorum.

Bu firma hakkındaki yorumları okumuştum pek olumlu değil ancak yatırım ürünleri, hazine gibi spesifik alanlarda çalışıyorlar. Tecrübeni bilmiyorum ama tecrübe edinmek /ürünleri öğrenmek için bence ideal bir kurum. Özellikle de ileride Türkiye'de banka hazine bölümleri veya Avrupa'da yatırım bankaları/finans kuruluşlarını hedefliyorsan, bana göre ideal bir başlangıç noktası olabilir. Bu alanlarda tecrübe sahibi yazılımcı bulmak baya sıkıntı.

Bu sitede olumsuz gördüğün noktaları usulünce sor, cevaplar almaya çalış. Görüş derim.
  • Lethe  (28.01.17 13:58:58)