[]

İnsan ne kadar yaşayabilir?

Bir odaya hapsettiğimiz insana sınırsız olmak üzere sadece elma ve su veriyoruz. Bir insan besin olarak sadece elma ve su kullanarak en fazla ne kadar yaşayanilir? Gün ay yıl tahmin edelim?
 
tam olarak 3 yıl 4 ay 15 gün 2 saat 15 dakika 38 saniye


  • t joe  (26.01.17 16:22:20) 
Bende buna benzer bir soru sormuştum. Herkesin ortak noksası; vitamin ve minarelleri alamazsın. Proteinsiz kalıp kas yakmaya başlarsın ve organların yavaş yavaş iflas etmeye başlar olmuştu. Süre olarak bilmiyorum.

www.eksiduyuru.com
  • arockm  (26.01.17 16:24:56) 
2yıl 8 ay 20 gün 5 saat 30 dakika 25 saniye 10 salise


  • kedidir o kedi  (26.01.17 16:25:45 ~ 16:25:59) 
bence yemeği full ver herşey karşılansın, elmayla sınırlama. güneş ışığı da varsa odada bir noktada çıldırsa da yaşamaya devam eder bu şekilde.


  • eindaclub  (26.01.17 16:47:03) 
bonobolar ve bazı orangutanlar frugivordu galiba, yalnızca meyve tüketerek yaşıyorlar, yada çok az başka besinler alıyorlar, yumurta, bal, yağlı tohum vb. fena da yaşamıyorlar ancak insanın metabolizması buna uygun değil bildiğim kadarıyla. bu yüzden vücudunda ne kadar yağ kitlesi olduğuna göre değişir yanıt.

binlerce farklı elma çeşidi olduğundan, elmayı ve suyu seven bir birey olarak yanıtım tüm elma çeşitlerini deneyecek kadar yaşamak olurdu. başka amacım yok nasılsa.

kendim için günde ortalama 5 elma hesabıyla 5 yıl 7 ay 2 gün diyorum. sapını mapını da yerdim belki lif ihtiyacını karşılar.

bi de iş dayanılmaz boyuta gelirse biriktirdiğim toksik elma çekirdeklerini bir seferde içerek intihar edebilirdim. kurala aykırı değil sonuçta.
  • kaichi  (26.01.17 17:32:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.