Telefondan video kaydı Hakkı'nda

Arkadaşlar telefondan internet üzerinden video çekip göndermem lazım bir iş için. Sorum şu ben video çekerken telefon çalmaması için ne yapmalıyım. Uçak moduna alsam WiFi de gidiyor. Bu konu Hakkı'nda bilgisi olan var mı ? Teşekkürler.

Uçak moduna al ve sonra wifi aç.

  • cemallamec  (25.01.17 23:35:52)
iphone'da rahatsız etme diye bir mod var. wifi devam ama telefon çalmaz.

  • brakgn  (25.01.17 23:39:20)
En garantisi sim kartı çıkartmak olur.

  • md11  (25.01.17 23:46:47)
Hakkinda yazarken neden buyuk harf ile yazma ve kesme isareti ile ayirma geregi duydunuz? Cok merak ediyorum gercekten. Bu aralar boyle garip kesme isaretleri, buyuk harfler falan cok goruyorum. Yeni moda mi?

Cevap: rahatsiz etme moduna almaniz en mantiklisi.
  • kassiopeia  (26.01.17 00:30:39)
"Arama yönlendirme" diye bir şey var. Daha cep telefonları piyasaya bile çıkmamışken ev telefonlarından yapabiliyorduk. Aramaları başka bir numaraya yönlendir, bak işine sonra. Video çekerken bildirim geldiğinde telefonun videoya saygısızlık etmeyerek sessiz kalacağını tahmin ederek söylüyorum tabii.

Turkcell kullanıyorsan 7585'e yönlendirebilirsin. Karşıdakine kapalı der ama aynı esnada sana da SMS'le bilgi verir.

"Hakkı'nda" yazımı da kuvvetle muhtemelen cep telefonunun otomatik düzeltmesinden kaynaklı. Yoksa de'yi ki'yi doğru yazamayan toplumun, gerekmediği yerde büyük harf, kesme işareti vb. kullanacağına ihtimal vermiyorum.
  • lazor  (26.01.17 01:29:42)
Telefon otomatik olarak yazmış kasıtlı olarak yazmadım. Büyük yazılma durulu olan bir kelime de değil ayrıca :) cevaplar için teşekkür ediyorum.

  • keep out  (26.01.17 09:46:02)
iphone'daki rahatsız etme modu sadece ekran kapalı olduğunda gelen aramayı meşgule atıyor. ekran kilidi açık olduğunda yine telefon çalıyor.

ben böyle biliyorum yani. yanlış biliyor olabilirim. en mantıklısı uçak moduna aldıktan sonra wi-fi açmak.
  • himmet dayi  (26.01.17 10:04:15)